Szymon Derlatka MAGA Firma Handlowo-Usługowa

Drewno budowlane i konstrukcyjne - więźby dachowe i tarcica

Tartaki
27-220 Jagodne 139A świętokrzyskie
(6 opinii) napisz opinię
Szymon Derlatka MAGA Firma Handlowo-Usługowa

Informacje

Opis działalności
Firmę MAGA założyliśmy już w 1992 roku w Jagodnem, na terenie województwa świętokrzyskiego. Dbałość o Klientów pozwoliła nam rozwinąć działalność i aktualnie na terenie miejscowości prowadzimy już dwa punkty obsługi Klientów. Jesteśmy tartakiem z wieloletnią tradycją, którego właścicielem jest Szymon Derlatka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Adres sklepu Jagodna 102a.
Produkty i usługi
W tartaku MAGA zajmujemy się przechowywaniem, suszeniem oraz obróbką drewna. Aby naturalny surowiec mógł znaleźć swoje zastosowanie w pracach budowlanych, czy stolarskich musi przejść proces suszenia, który jest niezwykle ważny. Naszym Klientom oferujemy tarcicę liściastą i iglastą, o odpowiedniej wilgotności. Oferujemy sprzedaż drewna przygotowanego do najróżniejszej obróbki. Sprzedajemy tarcicę budowlaną o ujednoliconej strukturze i o uniwersalnym przeznaczeniu. Surowiec, który udostępniamy, cechuje się stabilnością wymiaru, wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem. W naszej ofercie można znaleźć:
- belki,
- deski,
- łaty,
- sztachety,
- drewno konstrukcyjne.

Produkujemy także więźbę dachową według specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Tworzymy solidne konstrukcje dla obiektów mieszkalnych i usługowych. W naszej ofercie znajduje się także usługa przetarcia drewna.

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas kupna pojedynczych produktów lub hurtowych ilości drewna. Zapraszamy do kontaktu - kadra firmy MAGA w Jagodnem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Radom, radomski, skarżyski, starachowicki

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
P
Patryk
Spory wybór drewna budowlanego. Zawsze stabilna cena i pomoc w skompletowaniu hurtowej ilości zamówienia. Polecam za obsługę i sprawdzoną jakość towaru.
M
Miłosz
Miła obsługa, w tartaku pracują ludzie, którzy zawsze chętnie doradzą w wyborze drewna użytkowego. Ceny mają raczej konkurencyjne jak na nasz rejon. Kupuję od nich i uważam, że drewno jest solidne.
N
Natalia
Mają przystępne ceny również za detaliczne ilości tarcicy. W razie potrzeby czasem docinają coś na indywidualne zamówienie. Polecam.
M
Maksymilian
Zamówiłem tutaj więźbę dachową. Wykonali konstrukcję od podstaw. Dach jest bardzo solidny i trwały. Drewno użyte do wykonania było wysokiej jakości.
Ł
Łukasz
Skupuję od nich hurtowe ilości drewna. Tarcica ma zawsze odpowiednią wilgotność. Widać, że tartak używa nowoczesnych suszarni, bo właściwości surowca przy zakupie są zawsze bardzo zbliżone i dokładnie takie, jakich oczekuję.
A
Andrzej
Korzystam z ich materiałów od lat. Prowadzę firmę budowlaną i często rekomenduję ich drewno moim Klientom. Zawsze zamówione materiały są stabilne, wytrzymałe i twarde. Drewno najwyższej jakości.