Irena Suliborska Kantor wymiany walut

Rzetelnie świadczone usługi wymiany walut.

Kantory
ul. Armii Krajowej 23, 27-200 Starachowice świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Irena Suliborska Kantor wymiany walut

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Irena Suliborska i prowadzę kantor wymiany walut, który zlokalizowany jest w Starachowicach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Moja firma istnieje na rynku już od 1992 roku.
Produkty i usługi
Nasza Firma istnieje na rynku od 27 lat, prowadzimy ją z pasją i zamiłowaniem. Przez lata działania w branży zdołało mi zaufać wielu Klientów, którzy w dalszym ciągu korzystają z moich usług.

W mojej ofercie znajdą Państwo skup i sprzedaż takich walut, jak:
- Dolar USA USD,
- Euro EUR,
- Funt Wielka Brytania GBP,
- Dolar Kanadyjski CAD,
- Frank Szwajcarski CHF,
- Korona Szwedzka SEK.

Poza tym proponujemy także Koronę Duńską DKK, Koronę Norweską NOK, Koronę Czeską CZK, Dolar Australijski AUD oraz Forint Węgierski HUF. Zatrudniam wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze umiejętnie zrealizują swoje zadania i pomogą Państwu z wszelkimi problemami dotyczącymi wymiany walut.

Prowadzę sprzedaż i zakup praktycznie każdej waluty. Na pewno znajdą u nas Państwo te najpopularniejsze. Na bieżąco śledzę zmiany kursów walutowych, żeby spełnić Państwa oczekiwania w stu procentach i zawsze uczciwie oraz rzetelnie realizować swoje zadania.

Prowadzony przeze mnie Kantor dzieli lokal wraz ze sklepem obuwniczym. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia siedziby w Starachowicach.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń