Armet Sklep Hydrauliczny Krystyna Tomala

Pełna gama artykułów wodno-kanalizacyjnych

Urządzenia grzewcze
ul. Armii Krajowej 5, 27-200 Starachowice świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Armet Sklep Hydrauliczny Krystyna Tomala

Informacje

Opis działalności
W Sklepie Hydraulicznym Armet zajmujemy się sprzedażą szerokiego zakresu artykułów wodno-kanalizacyjnych już od 1994 roku. Nasza siedziba znajduje się w Starachowicach na terenie województwa świętokrzyskiego, a założycielką jest Krystyna Tomala. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Sklepie Hydraulicznym Armet działamy już od ponad dwóch i pół dekady. Głównym profilem działalności naszej firmy są urządzenia grzewcze. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług z nimi związanych. Zajmujemy się także sprzedażą urządzeń i akcesoriów z branży. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Wszystkie produkty dostępne są w wielu wymiarach i modelach. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasza oferta obejmuje takie produkty jak:

- elektryczne przepływowe ogrzewacze wody,
- gazowe podgrzewacze wody przepływowej,
- ceramika łazienkowa,
- kotły miałowe,
- kotły na eko groszek,
- pompy,
- armatura kontrolno-pomiarowa,
- izolacje termiczne,
- podgrzewacze do wody pojemnościowe,
- baterie.

Mamy również grzejniki stalowe, aluminiowe i płytowe oraz kotły uniwersalne ze sterownikiem i wentylacją. Dysponujemy także kotłami gazowymi wiszącymi CO jedno i dwu funkcyjnymi. Znajdą Państwo u nas instalacje miedziane i inne elementy nowoczesnych instalacji grzewczych. Oferujemy instalacje sanitarne CO i ciepłej wody użytkowej. W sprzedaży posiadamy zawory, zlewozmywaki, kabiny, brodziki oraz wanny.

Dodatkowo świadczymy usługi modernizacji systemów grzewczych CO i instalacji sanitarnych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kasia
Absolutnie nie polecam. Dwa razy umawiałam sie na wizytę z Panem w celu instalacji pieca. Ani razu nie raczył zadzwonić i powiadomic że nie zamierza się pojawić. Nieprofesjonalne!