"Cerstar" S.C. Kędzierski T. Maryniak K. Boczkowska G. Kołodziej T.

Materiały budowlane
ul. Grzybowa 1, 27-200 Starachowice świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(41) 242 85 35

Informacje

"Cerstar" S.C. Kędzierski T. Maryniak K. Boczkowska G. Kołodziej T. działa w branży Materiały budowlane. Siedziba firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim w miejscowości Starachowice.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (41) 242 85 35
Z przedstawicielem firmy "Cerstar" S.C. Kędzierski T. Maryniak K. Boczkowska G. Kołodziej T. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 27-200 Starachowice ul. Grzybowa 1,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Cerstar" S.C. Kędzierski T. Maryniak K. Boczkowska G. Kołodziej T., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.