Demax sp. z o.o. PPUH

Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych

ul. Harcerska 11, 27-200 Starachowice świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(41) 274 58 04
Demax sp. z o.o. PPUH

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowych-handlowe Demax znajduje się w Starachowicach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu budowlanki. Posiadamy 28-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zajmujemy się wykonywaniem inwestycji budowlanych pod klucz, wykonywaniem robót budowlano-montażowych, wykonywaniem robót instalacyjnych, a także remontów. Specjalizujemy się też w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji sanitarnych, instalacji centralnego ogrzewania, a także instalacji elektrycznych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej wymagającego zadania.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń