Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Perfect" Sp. z o.o.

Usługi tartaczne na najwyższym poziomie.

Drewno
ul. Radomska 76, 27-200 Starachowice świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(41) 274 78 50
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Perfect" Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym Perfect. Swoją siedzibę mamy w Starachowicach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Naszą działalnością w głównej mierze jest produkcja klejonki sosnowej i tworzenie konstrukcji drewnianych.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania usług tartacznych, gdyż działalność prowadzimy już od 1989 roku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że perfekcja jest zjawiskiem, do którego nieustannie dążymy i ciągle polepszamy swoje umiejętności. Działamy na zlecenie osób prywatnych i firm.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają spore doświadczenie w zawodzie. Odpowiednio doradzą oni Klientom w zakresie wyboru produktu dostosowanego do ich potrzeb. Korzystamy z profesjonalnych maszyn oraz narzędzi, które znacząco przyspieszają i ułatwiają nam pracę.

Oferta firmy Perfect, to:
- tarcice sosnowe,
- tarcice drewniane,
- elementy sosnowe lite,
- klejonka okienna i drzwiowa,
- drewniane listwy,
- płyty klejone,
- słupki sosnowe.

Dodatkowo możecie Państwo nabyć u nas materiały opałowe, jak drewno czy brykiet drzewny. Dysponujemy również takimi maszynami do obróbki drewna, jak frezarki, piły łańcuchowe, rozwieraki, szlifierki, piece hartownicze, pilarki oraz wiele innych urządzeń. Wszystkie nasze produkty są wyłącznie wysokiej jakości.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Perfect ze Starachowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
H
Hubert
Z całą pewnością posiadają spore doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych. W tworzeniu konstrukcji z drewna nie mają sobie równych.