Aok Epoxy Floor

Jedyne takie posadzki epoksydowe w województwie świętokrzyskim!

Posadzki przemysłowe
ul. Wąsika-Kowalskiego 12, 27-200 Starachowice świętokrzyskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Aok Epoxy Floor

Informacje

Opis działalności
Jako firma AOK Epoxy Floor specjalizujemy się w wykonawstwie posadzek żywicznych przemysłowych i dekoracyjnych. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Strachowice, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem jest Kamil Wrona.
Produkty i usługi
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Przez ten czas gruntownie poznaliśmy rynek i zdobyliśmy nowe umiejętności. Ostatecznie, wybierając nowatorstwo i efektowność, skupiliśmy się na wykonawstwie systemów żywicznych.

Pierwotnie posadzki epoksydowe były przeznaczone, ze względu na swoją trwałość i wysoką odporność, do użytku w budownictwie przemysłowym. Z tego też powodu świetnie nadają się do wszelkich pomieszczeń narażonych na działanie czynników mechanicznych, jak garaże, kotłownie czy warsztaty. Od pewnego jednak czasu, systemy żywiczne zaczęły być wykorzystywane w aranżacji wnętrz jako nowoczesny element wykończeniowy. Dzięki połączeniu z różnego rodzaju kruszywami, kolorowymi lakierami czy pigmentami, podłoga z żywicy umożliwiła tworzenie przestrzeni spersonalizowanych, o niepowtarzalnym charakterze.

Jako jedyna firma w województwie świętokrzyskim możemy zaoferować posadzki:
- graficzne 3D,
- artystyczne,
- metaliczne,
- jednobarwne,
- antypoślizgowe.

Ponadto wykonujemy szereg innych unikatowych rozwiązań wykończeniowych jak: schody z żywicy, kamienny dywan, polerowany beton, lastryko i mikrocement. Dodatkowo zamontujemy systemy hydroizolacyjne tarasów lub balkonów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest wykonawstwo sufitów napinanych renomowanej marki Alteza. Dzięki temu rozwiązaniu możemy nie tylko wpływać na wizualny odbiór pomieszczenia obniżając lub podwyższając stropy, ale także komponować je z oświetleniem od góry czy grafikami. Sufity napinane są wodoodporne i antyelektrostatyczne. Dzięki temu ostatniemu, nie przyciągają kurzu i innych zanieczyszczeń.

Swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem i precyzją. Służymy fachowym doradztwem. Zlecenia realizujemy na czas.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz współpracy!
Marki i specjalizacje
Wykonujemy sufity napinane marki Alteza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
jędrzejowski, Kielce, konecki, opatowski, skarżyskie, starachowicki, staszowski, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń