Drklima Paweł Pietras

Wykonawstwo systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Klimatyzacja
ul. Królowej Jadwigi 3/23, 28-230 Połaniec świętokrzyskie
(3 opinie) napisz opinię
Drklima Paweł Pietras
ul. Królowej Jadwigi 3/23, 28-230 Połaniec świętokrzyskie
NIP
8661703613
Telefon
Drklima Paweł Pietras

Informacje

Opis działalności firmy Drklima Paweł Pietras w Połaniec
W firmie Dr Klima głównym profilem naszej działalności jest montaż instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Pracujemy pod kierownictwem Pawła Pietrasa, a siedzibę mamy w Połańcu, na terenie województwa świętokrzyskiego.
Produkty i usługi
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Montujemy klimatyzację, wentylację oraz rekuperację w mieszkaniach, domach, a także gabinetach i biurach. Wykonujemy systemy również w lokalach gastronomicznych lub użytkowych, budynkach magazynowych oraz przemysłowych.

Zależy nam na tym, aby zapewnić klientom najlepszy stosunek jakości do ceny. Dlatego dokładamy starań, aby koszty realizowanych przez nas inwestycji były atrakcyjne, a jednocześnie korzystamy z niezawodnych urządzeń renomowanych marek.

Nasza oferta obejmuje:
- klimatyzatory naścienne,
- klimatyzatory sufitowe,
- klimatyzatory kanałowe,
- klimatyzatory kasetonowe,
- klimatyzatory zewnętrzne,
- wentylacje kanałowe,
- wentylacje nawiewno-wywiewne,
- wentylacje przeciwwybuchowe,
- wentylacje z kuchni i okapów,
- wentylacje ogólne hal,
- wentylatory dachowe.
Dużą popularnością w naszej ofercie cieszy się również rekuperacja. Jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która pozwala na ponowne wykorzystanie energii skumulowanej w zanieczyszczonym, odprowadzanym z budynku powietrzu.

Po więcej informacji o naszej ofercie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Drklima Paweł Pietras z lokalizacji: Połaniec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, buski, jędrzejowski, kazimierski, Kielce, kielecki, konecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, sandomierski, skarżyski, staszowski, włoszczowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
M
G
Monika Grodzka
Polecam Panowie bardzo sprawnie i czysto zamontowali klimatyzacje, pozniej wszystko szczegolowo wytlumaczyli i pozostawili po porządek taki jak na początku. Dziękuje
M
K
Monika Kwiatek
Wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM
P
K
Paweł Kwiecień
Zdecydowanie POLECAM! Bardzo dobry kontakt, chłopaki dzialają szybko, a przy tym bardzo dokładnie. Po całej pracy pozostawili nienaganny porządek.