Kg-Motus Kamil Glica

Regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych i naprawa konwerterów

Regeneracja części samochodowych
28-200 Sielec 20 świętokrzyskie
(6 opinii) napisz opinię
Kg-Motus Kamil Glica

Informacje

O nas
Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku na profesjonalną naprawę samochodowych przekładni automatycznych. Automatyczna przekładania zwiększa komfort użytkowników w poruszaniu się pojazdem, poprawia jego osiągi, a jednocześnie jest mechanizmem zaawansowanych, który narażony jest na częste usterki przy braku odpowiedniej konserwacji.

Znając tego rodzaju problemy w ofercie naszej firmy znajdują się:

- regeneracja i naprawa sprzęgieł hydrokinetycznych,
- regeneracja konwertera do wszystkich modeli,
- naprawa konwertera automatycznej skrzyni biegów,
- regeneracja wandlera,
- regeneracja i naprawa zmiennika momentu,
- naprawa automatycznej skrzyni biegów,
- regeneracja kół dwumasowych,
- naprawa kół dwumasowych,
-naprawa i regeneracja sprzęgieł LUK, SACHS, VALEO, AISIN, GAT

Regenerujemy konwertery / zmienniki momentu / sprzęgła hydrokinetyczne do każdego pojazdu;

samochody osobowe / maszyny budowlane i rolnicze / wózki widłowe / wozidła technologiczne

DOBIERAMY CZĘŚCI PO NUMERZE VIN / FACHOWE DORADZTWO !!!!

MOŻLIWOŚĆ WZMOCNIENIA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO POD TUNING

Profesjonalnie opracowany proces regeneracji - 100 % satysfakcji!
Opis działalności
W Kg-Motus z Sielca w województwie świętokrzyskim specjalizujemy się w regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych, konwerterów do skrzyń automatycznych, kół dwumasowo-zamachowych oraz sprzęgieł. Czyścimy i regenerujemy filtry cząstek stałych. Naszą firmę prowadzi Kamil Glica.
Produkty i usługi
Ponadto nasz specjalistyczna oferta została poszerzona o czyszczenie, naprawę i regenerację filtrów cząstek stałych DPF, FAP, CAT,GPR i SCR.

Dodatkowo okuwamy tarcze sprzęgłowe marek LUK, SACHS, VALEO, AISIN – okładzinami sprzęgłowymi LUK , a także okładzinami KEVLAR lub SPIEK – naprawiamy/regenerujemy wszystkie sprzęgła!!!

Na wykonane przez nas usługi i regeneracje części udzielamy 12-36 miesięcznej gwarancji. Przyjmujemy również do naprawy części nadesłane przesyłką kurierską lub możemy sami odebrać części kurierem od Ciebie z minimalnymi formalnościami wszystko załatwisz u Nas telefonicznie. Odsyłamy je wrazz pełną dokumentacją naprawy.

W Kg-Motus prowadzimy również sprzedaż regenerowanych części do automatycznych skrzyń biegów, sprzęgieł hydrokinetycznych, filtrów cząstek stałych, kół-dwumasowych oraz sprzęgieł dostępnych od ręki.

MOŻLIWE WARIANTY WSPÓŁPRACY Z NAMI:

- Zregenerowane sprzęgło wysłane jest do Państwa kurierem z poleceniem odbioru paczki zwrotnej ze starym sprzęgłem przez tego samego kuriera 1/1 . Stare sprzęgło należy spakować i zabezpieczyć do transportu a kurier nakleja listy przewozowe, należy
pamiętać o tym że koszt przesyłek naliczany jest x2 więc wynosi 60 zł.

- Możliwość wysłania zregenerowanego sprzęgła z kaucją zwrotna 400 zł, która zwracana jest po odesłaniu starej części do siedziby naszej firmy ( także należy pamiętać iż koszt przesyłki naliczany x2, a odbiór starej części jest realizowany na Nasze zlecenie-wystarczy kontakt telefoniczny gdy sprzęgło będzie gotowe do odbioru. Kaucja zostaje zwrócona na numer konta , który zostanie nam wskazany.

- Trzecią alternatywą jest możliwość wysłania kuriera po sprzęgło uszkodzone i naprawa tego konkretnie elementu, w ciągu jednego dnia oraz odesłanie go za pobraniem z gwarancją. Jak w każdym przypadku koszt przesyłem x2 czyli 60 zł.

Z wszelkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w regeneracji sprzęgieł oraz filtrów cząstek marek:BMW, AUDI, VW VOLKSWAGEN, MERCEDES, RENAULT, SAAB, VOLVO, OPEL, PEUGEOT, ALFA ROMEO, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DODGE, FORD, HONDA, FIAT, HYUNDAI, JEEP, KIA, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, MAZDA, NISSAN, PORSCHE, SEAT, SKODA, SUBARU, TOYOTA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Miki_dynaa
Bardzo dziękuję firmie za pomoc. Gdyby nie ta regeneracja, to musiałbym chyba zezłomować samochód, bo naprawa przekroczyłaby jego wartość, a tak mogę jeszcze 2 – 3 lata pojeździć.
V
VW-MATI
Konwerter do TOUAREGA 4,2 działa ZNAKOMICIE!!!!! A wiele firm odmówiło regeneracji, a oni mieli go od ręki. POLECAM
M
S
Marcin Słomiński
Regeneracja pierwsza klasa chłopacy wiedzą co robią a naprawdę znają się na tym MEGA POLECAM!!!! BRAK TYLU GWIAZDEK NA OCENĘ bo daję 10
M
S
Marcin Słomiński
Regeneracja pierwsza klasa chłopacy wiedzą co robią a naprawdę znają się na tym MEGA POLECAM!!!! BRAK TYLU GWIAZDEK NA OCENĘ bo daję 10
M
Marta
POLECAM!
A
AUTO-ZAWIERUCHA
Serdecznie polecamy !!!! Opinia wystawiona dopiero po 3 zregenerowanych sprzęgłach; Audi i 2 sztuki BMW . Chłopaki wiedzą co robią, fachowa i miła obsługa, szybka i sprawna wysyłka. OPINIA JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNA!!!