Jts Maszyny Sp. z o.o.

Wysokiej jakości maszyny budowlane.

Produkcja maszyn budowlanych
ul. Kościuszki 68, 28-200 Staszów świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
511 031 575
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 68, 28-200 Staszów świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy JTS MASZYNY znajduje się w Staszowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2019 roki, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Możemy Państwu zaproponować sprzedaż maszyn budowlanych. W naszej ofercie można znaleźć szeroką ofertę używanych maszyn budowlanych renomowanych marek w atrakcyjnych cenach i w doskonałym stanie technicznym. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy naprawa maszyn budowlanych - zarówno mobilna, jak i stacjonarna. Podejmiemy się również obsługi, przeglądów i diagnostyki. Uzupełnienie naszej oferty stanowi konserwacja maszyn budowlanych.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy JTS MASZYNY.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ireneusz
Oferują wysokiej jakości, używane maszyny rolnicze. Służą fachowym doradztwem, udzielili mi wszystkich niezbędnych informacji. Dziękuję i polecam, na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty.
C
cezary
ok!!!!!!!!

Słowa kluczowe