Rad River Fu Radomir Gągorowski

Wykopy i rekultywacje gleby

Wykopy i roboty fundamentowe
29-105 Mieczyn 5C świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
792 604 800
Adres korespondencyjny
29-105 Mieczyn 5C świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Rad River to firma realizująca usługi ziemne. Nasz zakład znajduje się w Mieczynie w województwie świętokrzyskim, a jego właścicielem jest Radomir Gągorowski. Funkcjonujemy już od 2011 roku.
Produkty i usługi
Z naszą pomocą wykonają Państwo dowolne wykopy pod fundamenty, sieci wodne lub kanalizację. Dysponujemy maszynami, które w krótkim czasie są w stanie podołać nawet najcięższym wyzwaniom. Od lat współpracujemy z przedsiębiorcami i Klientami indywidualnymi. Zaufały nam setki osób, głównie dzięki naszemu zaangażowaniu w każdą zleconą nam pracę.

Nasza oferta otwiera nowe możliwości dla osób chcących stworzyć piękny ogród lub wzbogacić teren zielony. Przygotowujemy oczka wodne, a także zajmujemy się kopaniem stawów. Na prośbę naszych Klientów wyczyścimy wodę w zbiornikach wodnych. Każda z wykonywanych przez nas prac ziemnych jest wcześniej dokładnie projektowana, aby zaoszczędzić czasu przy modernizacji gruntu.

Wybierając naszą firmę, mogą Państwo przeprowadzić także:

- rekultywację gleby,
- melioracje wodne,
- stabilizacje gruntu,
- drenaże,
- wykopy pod instalacje sanitarne.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty. Zapraszamy również do naszego biura w Mieczynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
opoczyński, Piotrków Trybunalski, radomszczański, Częstochowa, myszkowski, zawierciański, jędrzejowski, Kielce, konecki, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń