Olmar Tools sp. z o.o.

Hurtowa sprzedaż narzędzi budowlanych

ul. Sienkiewicza 30, 29-100 Włoszczowa świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(41) 394 23 30
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 30, 29-100 Włoszczowa świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia narzędzi Olmar Tools sp. z o.o. znajduje się w miejscowości Włoszczowa, w województwie świętokrzyskim. Istniejemy od 1998 roku, a doświadczenie przekłada się na wysoką jakość naszych usług.
Produkty i usługi
Naszym głównym celem jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów, dlatego inwestujemy w poszukiwanie i wdrążanie rozwiązań ułatwiających Państwu dokonanie satysfakcjonującego zakupu.

Naszymi partnerami są wyłącznie najlepsi producenci oraz dystrybutorzy autoryzowani w branży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, art. budowlanych, metalowych , wielu innych dziedzinach dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom otrzymanie produktów jedynie najwyższej jakości.

Atutami firmy są bez wątpienia:

• ekspresowa realizacja zamówień
• fachowe doradztwo techniczne
• bliski kontakt z naszymi partnerami

Dzięki tym czynnikom sukcesywnie poszerzamy bazę współpracujących z nami producentów i stałych klientów.

Jesteśmy przekonani, że budowanie uczciwych i trwałych relacji z klientami, z pracownikami i z kontrahentami, w dłuższej perspektywie przynosi najwyższe korzyści. Wychodząc z tego założenia inwestujemy w poszukiwanie iwdrażanie rozwiązań ułatwiających klientowi dokonanie satysfakcjonującego zakupu.

Prowadzone przez naszych specjalistów badania wewnętrzne wskazują, że wraz z doskonaleniem jakości obsługi, rożnie grono naszych stałych klientów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nasz sklep internetowy, mając nadzieje, że znajdziecie tu wiele interesujących produktów w konkurencyjnych cenach.

Życzymy udanych zakupów!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń