Szamba Betonowe z Wykopem w Panoramie Firm

Szamba Betonowe z Wykopem

Szamba betonowe, montaż szamb.

Informacje

Opis działalności

Nasza firma powstała w styczniu 2000 r. od początku swojej działalności ukierunkowaliśmy się w branży budowlanej. Przez ten okres udało nam się dostarczyć betonowe zbiorniki do setek klientów. Od początku ideą którą się kierowaliśmy to dostarczanie klientom zbiorników betonowych opartych na nowoczesnej technologii konstrukcyjno - budowlanej, ze sprawdzonych solidnych materiałów.

O nas

Celem naszej firmy jest zapewnienie inwestorom dostępu do europejskich i światowych rozwiązań w sferze budowlanej. Dzięki temu, że każdy nasz Klient został otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu z nami firma zdobyła miano jednego z większych dostawców zbiorników betonowych w Polsce. Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa kosztorysu zbiorników betonowych wraz z transportem i darmowym montażem w doborze optymalnych rozwiązań. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt podzielimy się z Państwem fachową wiedzą, zapewnimy Państwu dostawę najwyższej jakości zbiorników obsługę w zakresie ich doboru, transportu i montażu. Posiadamy zaplecze transportowe świadczące usługi transportowo - montażowe na terenie całego kraju.

UWAGA WAŻNE JAKO JEDYNI W POLSCE POSIADAMY CERTYFIKAT EU

Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży zbiorniki betonowe zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych ( Dz.U.92/2004 poz 881 ) mogą byc legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że Producent posiada Certyfikat EU lub Polską Normę lub Aprobatę Techniczną. Firma Nasza posiada Certyfikat EU, Dokument wyższy od PN i Aprobaty Technicznej, gdyż uprawnia do obrotu materiałami budowlanymi typu "zbiorniki betonowe" (szamba) na terenie Polski oraz na terenie Krajów Unii Europejskiej. KUPUJ ZBIORNIKI Z CERTYFIKATEM EUROPEJSKIM A UNIKNIESZ PROBLEMÓW Z ODBIOREM BUDYNKU!!!

Produkty i usługi

Produkujemy zbiorniki żelbetonowe z przeznaczeniem na: szambo, szamba, gnojówkę, gnojowicę, deszczówkę studzienki, ziemianki itp. Dzięki temu że posiadamy duże zaplecze transportowe docieramy do klienta w całym kraju zaledwie w kilka dni.

Sprawdź naszą solidność, beton B-20 B-40 ścianki 10cm nie odchudzane jak u konkurencji. Posiadamy atest PZH i NAJWYŻSZY DOKUMENT EUROPEJSKI pozwalający na sprzedaż szamba betonowego na terenie całej Unii Europejskiej.

Jedną z ofert naszej firmy są szamba jednokomorowe. Produkujemy tego rodzaju szamba dla prywatnych klientów oraz firm budowlanych, które zajmują się tworzeniem systemu kanalizacyjnego nowego obiektu. Zwykle szamba jednokomorowe trafiają do domów jednorodzinnych. Swoją pojemnością oraz możliwością podłączenia do systemu kanalizacji miejskiej zapewniają użytkownikom wygodę.

Firma Szamba Betonowe Plus to także szamba dwukomorowe. Produkujemy tego rodzaju szamba dla nieco większych przestrzeni użytkowych. Zwykle szamba tego typu zamawiają klienci, którzy stawiają na wygodę i ilość. Jeżeli mają Państwo problem z systemem kanalizacyjnym, muszą Państwo angażować tabor asenizacyjny do opróżnienia szamba lub po prostu mieszkają Państwo w domu typu bliźniak, który ma jeden system kanalizacyjny - tego rodzaju szambo na pewno zda egzamin.

Chcą Państwostworzyć system kanalizacyjny? Jeżeli tak, to szamba wielokomorowe na pewno zdadzą egzamin. Jest to kolejna oferta naszej firmy, tym razem na system szamb składający się z wielu połączonych ze sobą komór. Dzięki takiej budowie szamba mogą pomieścić znacznie więcej nieczystości, niż szamba jedno lub dwukomorowe. Oferta skierowana do administratorów wielkich obiektów, bloków lub innych budowli, gdzie liczy się pojemność szamb.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Słupca, Włocławek, Lubomierz, Kluczbork, Chełmno, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Łęczyca, Zgorzelec, Pabianice
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
szambo, szamba, szamba betonowe, szamba betonowe szczelne, szambo betonowe, szamba dwukomorowe, szamba jednokomorowe, szamba trzy komorowe, zbiorniki żelbetowe, producent szamb betonowych, zbiornik na gnojówkę, zbiorniki na gnojówkę, zbiorniki na gnojowice, tanie szamba, montaż szamb, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na ścieki, produkcja szamb, zbiorniki betonowe, zbiorniki na szambo, szamba produkcja, producent szamb, szamba producent, szamba montaż, szamba z montażem, szamba ekologiczne, montaż szamb betonowych, szamba betonowe transport, transport szamb betonowych, szamba transport, transport szamb, szamba betonowe z przejściami szczelnymi, szamba betonowe tanio, producenci szamb, szamba betonowe z gwarancją, kosztorys zbiorników betonowych, tania szamba, transport hds, producent szamb jednokomorowych, producent szamb dwukomorowych, producent szamb wielokomorowych, szamba wielokomorowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki przeciwpożarowe, studzienki, szamba betonowe dwukomorowe, jednokomorowe, produkcja i montaż szamb

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
43-251 Pniówek, woj. śląskie