Walter Leasing Gmbh

Ciągniki siodłowe i naczepy renomowanych marek

Leasing
(7 opinii) napisz opinię
Walter Leasing Gmbh

Informacje

Opis działalności firmy Walter Leasing Gmbh w
W Walter Leasing GMBH pomagamy klientom w pozyskiwaniu pojazdów przeznaczonych do transportu. Pośredniczymy w zawieraniu umów leasingowych, zakupie na raty i kupnie za gotówkę. Zapewniamy minimum formalności, wysoką jakość pojazdów oraz konkurencyjne warunki pozyskania samochodów i naczep.
Produkty i usługi
Od ponad 30 lat zajmujemy się pośrednictwem w zawieraniu umów leasingowych i zakupie pojazdów na raty. Jako Walter Leasing GMBH gwarantujemy fachowe doradztwo, szybkie realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny. Dostarczamy pojazdy renomowanych marek, zarówno nowe, jak i używane, ale w dobrym stanie technicznym.

W Walter Leasing GMBH oferujemy przede wszystkim ciągniki siodłowe. Pomagamy w leasingu i zakupie ciągników standardowych i ciągników mega. Nasza oferta obejmuje pojazdy DAF, MAN, Mercedes Benz, Scania, Volvo, a także Iveco. Ciągniki siodłowe wyposażone są najczęściej w automatyczne skrzynie biegów i ekologiczne silniki. Dla wygody kierowców w samochodach zamontowane są dwa łóżka, lodówka i klimatyzacja. Bezpieczeństwo zwiększa wysokiej klasy ogumienie oraz zastosowanie dodatkowego hamulca silnikowego.

Ciągniki siodłowe, które oferujemy, mogą ciągnąć naczepy. Sprzedajemy je na raty, za gotówkę oraz dostarczamy w ramach leasingu. Oferujemy nowe i używane przyczepy takich marek jak Schmitz, Krone, Kögel, Kässbohrer, a także Wielton i Schwarzmüller. Są to:
-naczepy z burtami,
-naczepy typu mega,
-naczepy firanka,
-naczepy coilmulde.

W tym ostatnim przypadku naczepy przystosowane są do przewożenia zwojów taśmy stalowej.

Zapewniamy, że nowe naczepy wyposażone są w koło zapasowe, skrzynkę narzędziową i plandekę w kolorze wybranym przez zamawiającego.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego i e-mailowego. W Walter Leasing GMBH odpowiadamy na wszystkie pytania związane z zakupem i leasingiem ciężarówek i naczep.

Zasięg działania
Firma Walter Leasing Gmbh z lokalizacji: świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Maksymilian
Walter Leasing ma najkorzystniejsze warunki leasingu ciężarówek.
H
Hubert
Polecam serdecznie. Firma Walter Leasing sprzedaje nowoczesne ciągniki siodłowe.
A
Andrzej
Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy. Oferowane przez nich naczepy to najwyższa możliwa jakość.
O
Olaf
W pełni sprawne i nowoczesne ciągniki siodłowe. Zdecydowanie polecam!
W
Wojtek
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem. Ich przyczepy zdecydowanie nie pozostawiają wiele do życzenia.
W
Wiktor
Sprzedają naprawdę dobre ciągniki siodłowe, razem z naczepami. Istnieje możliwość zakupu na raty oraz leasingu. Polecam serdecznie!
K
Kazik
Można zakupić tutaj naprawdę dobre lawety oraz przyczepy. Zdecydowanie jestem zadowolony, że trafiłem na ofertę tej firmy.

Słowa kluczowe

daf,
man,
ford,