Będąc w podróży, wizyta w różnych lokalach gastronomicznych bywa tak samo ekscytująca jak samo poznawanie nowych miejsc i zwiedzanie zabytków. Szczególnie jeśli restauracja serwuje pyszne dania, do których wraca się za każdym razem, gdy odwiedza się daną miejscowość. To najlepszy dowód na wysokiej jakości i smaczne potrawy oraz talent samego kucharza!

Bar „Pod Jemiołą”, którego właścicielką jest pani Ewelina Mirowska to jedno z tych miejsc, do których chce się wracać. Wygodnie położony przy trasie Kraków- Cieszyn jest wartym odwiedzenia punktem na mapie lokali gastronomicznych regionu. Dzięki lokalizacji jesteśmy otwarci na wizyty indywidualnych podróżnych, jak również wycieczek i pielgrzymów. Nasze menu bazuje na najlepszych potrawach kuchni polskiej i do ich przygotowania wykorzystujemy wyłączenie świeże i wysokiej jakości produkty od sprawdzonych dostawców.

Kuchnia polska- zawsze najsmaczniejsza

Popularne dania barowe jak flaki wołowe, fasolka po bretońsku, bigos, kaszanka z kapustą, dania z drobiu: filet panierowany z dodatkami, kotlet de volaille, lub z wieprzowiny: kotlet schabowy, żeberka w sosie, a także pierogi i placki ziemniaczane, to wciąż najbardziej popularne dania wśród naszych klientów. Dzięki różnym dodatkom możemy skomponować nasze ulubione danie i cieszyć się nim po długiej podróży. Nasz bar oferuje śniadanie, lunch, obiad i kolację. Czyli goście mogą nas odwiedzać o dowolnej porze w godzinach działania baru i mogą mieć pewność, że zawsze będą czekały na nich smaczne i zdrowe dania. W okolicach świąt i ważnych dni staramy się wprowadzać do oferty dania nawiązujące do okoliczności. Dzięki temu zawsze czeka na Państwa jakaś niespodzianka! Na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych klientów, więc wprowadzamy nowe dania lub tym już znanym dodajemy świeżości. Szczególnie cenimy gusta smakowe naszych najmłodszych klientów, dlatego miłośnikom jedzenia proponujemy domową wersję dań typu fast food, które są o wiele zdrowsze od tych serwowanych w sieciowych restauracjach.

Catering i imprezy okolicznościowe

Bar nieustannie poszerza również zakres oferowanych usług. Nie tylko zjedzą u nas Państwo pyszne śniadanie czy obiad, ale mogą Państwo zamówić swoje ulubione danie do domu lub pracy. Usługa cateringu to odpowiedź na potrzeby bardziej zapracowanych osób, które nie mają tyle czasu na gotowanie, ale wciąż chcą cieszyć się ulubionymi daniami jak u mamy. Jesteśmy w stanie dowodzić pojedyncze posiłki, jak również zapewnić catering konferencji, spotkania biznesowego czy innego wydarzenia. W naszym lokalu można również zorganizować imprezę okolicznościową jak wesele, chrzciny, komunię, urodziny, imieniny, bankiet czy spotkanie biznesowe do 50 osób. Zainteresowanym klientom oferujemy menu dostosowane do charakteru imprezy oraz preferencji kulinarnych gości. Obsługujemy również wycieczki, które mogą potraktować nasz lokal, jako miejsce odpoczynku podczas jazdy do miejsca docelowego. Do każdego klienta podchodzimy z uśmiechem i staramy się, aby wizyta w naszym lokalu na długo zapadła Państwu w pamięć dzięki pysznym daniom i miłej obsłudze!