Miłośnicy deserów lodowych dzielą się na tych, którzy lubią desery w pucharkach, torty lodowe czy lody w wafelkach. Szczególnie te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością, łatwo je zjeść i można spożywać je w każdych niemal warunkach. Jednak czy amatorzy zimnych deserów zastanawiali się, co jest potrzebne przy produkcji lodów? Poza głównymi składnikami potrzeba kilku dodatkowych elementów, abyśmy mogli cieszyć się smacznym deserem w domowych warunkach.

Przedsiębiorstwo Bilt Sp. z o.o. to miejsce, w którym znajdą Państwo niezbędne w produkcji lodów elementy. Firmom, które produkują tego rodzaju słodkości, oferujemy wysokiej jakości i cieszące się dużą popularnością rożki wysokocukrowe, a także owijki, wieczka termoformowane i suchy lód. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które doradzą w przypadku wątpliwości i sprawnie przygotują każde zamówienie.

Rożki i wafle - chrupiące uzupełnienie deserów lodowych

Każdy z nas ma swój ulubiony rodzaj rożka do lodów. Jedni lubią kruche wafelki, inni cenią grubsze i słodkie, ale wciąż delikatne rożki. Szczególnie te drugie polecane są wszystkim restauracjom, barom i lokalom gastronomicznym oferującym klientom lody. Są one trwalsze i niestraszne im duże ilości lodów z bitą śmietaną i owocami ani upalne temperatury, które przyśpieszają topnienie lodów. Nasze rożki sprawdzą się zarówno w przypadku przemysłowej produkcji lodów, jak i w lodziarniach. Do ich produkcji wykorzystujemy najlepsze surowce od sprawdzonych dostawców. Nasi klienci mogą zaopatrzyć się w rożki waflowe do lodów typu „Cornetto”, „Cornetto Maxi” oraz „Cornetto Super Maxi”. Różnią się one wysokością oraz kątem rozwarcia, więc każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla potrzeb swojej oferty. Uzupełnieniem są wysokiej jakości owijki w różnych kolorach i rozmiarach, które ułatwiają trzymanie deseru. Klient może również zamówić indywidualną owijkę w wybranych przez siebie kolorach i z nadrukiem.

Produkty do zadań specjalnych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nieustannie poszerzamy ofertę naszego zakładu. Dlatego oferujemy Państwu również wieczka, które są nieodłącznym elementem lodów w rożkach. Chronią one deser przed zniekształceniem i zanieczyszczeniem, jednocześnie dają łatwy dostęp do smakołyku. W naszej ofercie znajdą Państwo różne formy i modele takich wieczek:

  • Wieczko płaskie wykonane z PET do lodów w owijkach,
  • Wieczko wypukłe o wysokości 35 mm,
  • Wieczko z grawerem z wytłoczonym napisem.

Dzięki temu mogą Państwo zabezpieczyć produkt oraz uzupełnić wizerunek swojej marki poprzez nadruk logo czy nazwy firmy. Dużym zainteresowaniem cieszy się również możliwość zamówienia tzw. suchego lodu, czyli dwutlenku węgla CO2. To bezzapachowy i bezsmakowy materiał, który tworzy spektakularny efekt w postaci dymu. Ma on również zastosowanie w przemyśle, jako produkt ułatwiający czyszczenie trudnych do usunięcia osadów i zabrudzeń z sadzy, gumy czy lakieru lub farby. Do chłodzenia wykorzystuje się go między innymi w cateringu, do schładzania produktów spożywczych lub w kuchni molekularnej. W naszej ofercie znajdą Państwo suchy lód o granulacji 3 i 16 mm.