Tysiące małych, średnich oraz dużych firm, podpisuje preferencyjne umowy na serwis urządzeń biurowych z profesjonalnymi pracowniami. Często jest to sposób na zabezpieczenie swojego mienia i ciągłości prac w biurze, czy też forma zrekompensowania ustania ochrony gwarancyjnej sprzętów, którym powinno zapewniać się stałą opiekę technologiczną. Dowiedz się, dlaczego warto współpracować z serwisami urządzeń biurowych.

Błyskawiczna pomoc i serwis

Uszkodzenie drukarki, czy skanera w biurze, może doprowadzić do znacznego przestoju wszelkich prac, co przekłada się między innymi nawet na utratę zaufania klientów i zysków. Ważne jest zatem to, aby w przypadku większych usterek szybko rozwiązać problem w profesjonalnym serwisie, który będzie również w stanie część napraw wykonać w Twoim biurze. Podpisując umowy z profesjonalnymi pracowniami, stawiamy zatem na zabezpieczenie nie tylko swoich urządzeń, ale terminowości różnych procesów wykonywanych w biurze, o czym zawsze należy pamiętać!

Pomoc zdalna helpdesk

Najlepsi serwisanci urządzeń biurowych, gwarantują ważną pomoc zdalną – helpdeck. Mowa o udzielaniu doradztwa poprzez maila, czy połączenia telefoniczne, co jest rekomendowane między innymi przy problemach z kompatybilnością drukarek wielofunkcyjnych z oprogramowaniem komputerowym, czy ze sterownikami. Warto zatem mieć „pod ręką” specjalistów, którzy będą w stanie pomóc w usuwaniu awarii systemowych, czy tych drobnych mechanicznych.

Tanie materiały eksploatacyjne

Kolejną zaletą długoterminowych usług z pracowniami serwisowymi urządzeń biurowych, jest to, że są one w stanie po preferencyjnych cenach, zapewnić stałe dostawy wysokich jakościowo materiałów biurowych. Te mogą być dostarczane nawet w cyklicznych odstępach. Jest to korzystne zatem finansowo, w przypadku zakupu tonerów, arkuszy papierów itp.

Doradztwo przy zakupie urządzeń

Kolejną składową umowy z pracowniami serwisu drukarek, może być szerokie doradztwo techniczne, dotyczące między innymi wymiany sprzętów biurowych. Najlepsi serwisanci, są bowiem również dystrybutorami urządzeń, co potwierdza miedzy innymi firma XEROTECH. To właśnie takie przedsiębiorstwa, są w stanie zagwarantować wysokiej klasy drukarki i kopiarki poleasingowe, które są niesamowicie opłacalne w ich finansowaniu.

Cenna wskazówka! Jeśli potrzebujesz nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych do swojego biura, zwróć uwagę na takie sprzęty, jak Konica Minolta Bizhub C258/C308/C368, które gwarantują druk kolorowy i monochromatyczny z szybkością 25, 30 lub 36 str./min. w zależności od modelu.