Bramy, okna i drzwi to istotne elementy budynków mieszkalnych oraz użytkowych, które decydują nie tylko o estetyce elewacji, ale i bezpieczeństwie. Rolety zewnętrzne ochronią i przed dużym nasłonecznieniem czy wiatrem, jak i wejściem osób niepowołanych na teren firmy czy domu jednorodzinnego. Projektując te elementy, warto skorzystać pomocy fachowej i doświadczonej firmy.

Akka – estetyka i bezpieczeństwo w jednym

Przedsiębiorstwo Akka oferuje bramy, okna, drzwi oraz ochronę przeciwsłoneczną i jednocześnie przeciwwłamaniową. Produkty wytworzone są z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne, szkodliwe czynniki zewnętrzne i zmienne warunki atmosferyczne: opady deszczu, śniegu, niskie i wysokie temperatury, wiatr i promieniowanie UV. Jak mówi pracownik firmy:

Nasi klienci mogą wybierać rozwiązania funkcjonalne, ale i estetyczne. Bogactwo form, wzorów, kolorów i struktur sprawia, że dobranie bramy garażowej czy markizy tarasowej będzie prawdziwą przyjemnością. Wytrzymałe, zabezpieczone przed korozją i wilgocią posłużą przez lata, jednocześnie dekorując fasady i elewacje budynków.

Zakład produkcyjny firmy wytwarza oryginalne rolety zewnętrzne standardowe i półokrągłe, rolety zewnętrzne do zabudowy, rolety zewnętrzne nakładane na okno, które chronią przed utratą ciepła, zbyt dużym nasłonecznieniem pomieszczeń oraz kradzieżami.

Bramy garażowe

W ofercie firmy znaleźć można bramy garażowe segmentowe w oryginalnej stylistyce, wykończone panelami, eleganckimi klamkami i uchwytami, które dopasować można do elewacji w różnej stylistyce. Klient może zamówić również bramy przemysłowe segmentowe, rolowane, łatwe w obsłudze i zabezpieczające wjazd do hali czy magazynu.

Korzystajanie z wiedzy ekspertów zatrudnionych na miejscu, gwarantuje idealne dobranie modelu bramy, aby była funkcjonalna, ale również jej kolorystyki do charakteru i stylu wkończenia budynku. Nowoczesne konstrukcje skorzystają z ciemniejszych frontów, podczas gdy elewacja z mieszanki betonu i drewna może lepiej wyglądać z jaśniejszą bramą.