Odpowiednia temperatura w pomieszczeniach, w których przebywamy przez większą część dnia, wpływa na nasze samopoczucie, komfort, a często i zdrowie. Dlatego planując swój przyszły dom lub remontując mieszkanie, warto przeanalizować rozwiązania, które pomogą zadbać o ciepły i funkcjonalny dom. Wsparcie doświadczonej firmy pomoże zaoszczędzić czas i nerwy oraz dostosować budynek do naszych potrzeb.

Instalacje grzewcze Thermo Vitae

Przedsiębiorstwo Thermo Vitae specjalizuje się w systemach związanych z ciepłem, doradzając klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Pracownicy pomogą zoptymalizować sposób i skalę działania instalacji grzewczej w ten sposób, aby klient mógł łatwo i wygodnie dostosowywać temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach i dzięki temu zwiększać komfort przebywania we wnętrzach niezależnie od pory roku.Firma zajmuje się doradztwem, ale również projektowaniem przebiegu instalacji, jej montażem i w razie konieczności również serwisowaniem. Jak mówi pracownik:

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznajemy jego oczekiwania i potrzeby, co ułatwia dobranie najlepszej instalacji. Oferujemy nowoczesne rozwiązania jak ogrzewanie podłogowe, czy fotowoltaikę, ale pomagamy też dobrać kotły grzewcze.

Kompleksowe podejście ułatwia dobranie właściwego rozwiązania, które zadowoli zamawiającego oraz będzie mu służyło przez lata.

Ekologiczne rozwiązania dla każdego

Rosnąca świadomość klientów na temat tego, jak ich wybory wpływają na środowisko i najbliższe otoczenie sprawia, że firma poszerza katalog produktów o rozwiązania ekologiczne i przyjazne naturze. Dużym zainteresowaniem cieszą się na przykład panele fotowoltaiczne, które pomagają przekształcić promienie słoneczne w energię. To sposób na obniżenie kosztów ponoszonych na ogrzewanie. Firma pomaga uzyskać też dotacje na tego typu systemy, co sprawia, że stają się również ekonomiczne dla użytkownika. Wsparcie dotyczy wypełnienia i złożenia wniosków do odpowiednich urzędów, co pozwala uzyskać środki na montaż fotowoltaiki na domu lub ziemi.