Piękna strefa wypoczynkowa jest obowiązkowym elementem każdego domu. Poza zadbanym podwórkiem i miejscem do grillowania w sezonie letnim, warto pomyśleć o czymś co będzie funkcjonalne gdy temperatura będzie znacznie niższa. Zastanawiasz się, jak ciekawie zaaranżować przestrzeń? Postaw na ogrody zimowe z oferty firmy Metalbud! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym są te niezwykłe konstrukcje!

Jak wyglądają ogrody zimowe?

Przeszklone werandy nie raz mogą kojarzyć się nam z oranżerią służącą do hodowli roślin. Ogrody zimowe to coś znacznie ciekawszego. Służą nie tylko do ciekawej aranżacji wnętrz, ale też do wyjątkowego spędzania czasu blisko natury, nawet gdy temperatura spada mocno poniżej zera.

Ogród zimowy charakteryzuje się dużą ilością przeszklonej powierzchni. Dodatkowo jego konstrukcję należy dopasować do kształtu i estetyki domu. Ważną cechą budowli jest to, że jest niezwykle wytrzymały, na warunki atmosferyczne, ciężar opadów, oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe pomieszczenie, które powstaje wskutek stworzenia tej nietypowej struktury może, pełnić funkcję takich pomieszczeń jak:

  • jadalnia;

  • sypialnia;

  • salon;

  • biuro.

Komu powierzyć stawianie konstrukcji ogrodu zimowego?

Aby konstrukcja prawidłowo pełniła funkcję, do której ma być przeznaczona, warto powierzyć jej wykonanie profesjonalistom, zajmujących się montażem, wyceną oraz szczegółowym konceptem realizacji. Firmą zajmującą się tego typu zleceniami jest przedsiębiorstwo Metalbud. Projektowanie i wykonawstwo ogrodów zimowych z Warszawy.

Zakład działa w branży od prawie 30. lat. W tym czasie zdobyło ogromne doświadczenie i szerokie grono zadowolonych klientów. Jak podkreśla jeden z nich:

Ogród zimowy wykonany terminowo i z dbałością o szczegóły przez firmę Metalbud przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i jest spełnianiem marzeń mojej żony!

Przedsiębiorstwo realizuje również usługi zadaszenia tarasów, jak i lakierowania profili metalowych. Wszystkie zlecenia wykonuje dokładnie i kompleksowo. Dodatkowo gwarantuje wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach!