Budując lub remontując dom warto zainwestować w dobrej jakości drzwi i okna, które będą zapewniać dodatkowe bezpieczeństwo oraz komfort termiczny domowników. Sprzedażą i montażem drzwi i okien pochodzących od renomowanych producentów zajmuje się firma Rom Romuald Kraszewski, której siedziba znajduje się w Białymstoku. Sprawdź, dlaczego elementy stolarki otworowej warto zakupić od przedsiębiorstwa Rom.

Okna, które zapewniają komfort termiczny

Firma Rom Romuald Kraszewski posiada w swoim asortymencie zarówno okna drewniane, jak i PCV, które pochodzą od renomowanych producentów. Wśród oferowanych marek znajdują się m.in. okna Sonarol, Polskone i Witraż. Okna, które znajdują się w asortymencie przedsiębiorstwa, wykonane są z wysokiej jakości elementów oraz materiałów, dzięki czemu zapewniają domownikom komfort termiczny, odpowiednią mikro wentylację, a także stanowią dodatkowy element bezpieczeństwa. Produkty oferowane przez firmę Rom Romuald Kraszewski spełniają wszystkie oczekiwania klientów nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również estetyki. Przedstawiciel przedsiębiorstwa dodaje:

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się sprzedażą wyrobów pochodzących od cenionych producentów. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc oraz doradzamy, które z proponowanych przez naszą firmę rozwiązań sprawdzi się w ich domach najlepiej.

Firma Rom Romuald Kraszewski podejmuje się również profesjonalnego montażu zakupionych w salonie elementów stolarki otworowej.

Drzwi, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie

Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż różnego rodzaju drzwi. W ofercie znajdują się produkty czołowych polskich marek, takich jak Porta, Gerda, Polskone, Stlaprodukt, Donimet, Padilla, Ekrado i Voster. W asortymencie firmy dostępne są drzwi wejściowe do mieszkań, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje drzwi techniczne m.in. przeciwpożarowe oraz dzwiękoizolacyjne. Rom Romuald Kraszewski zajmuje się również sprzedażą drzwi specjalistycznych przeznaczonych do budynków, które wymagają szczególnej ochrony oraz drzwi antywłamaniowych, które posiadają wymagane atesty. Oprócz podstawowych funkcji drzwi te zapewniają również maksymalną ochronę przed włamaniem.

Firma, której siedziba znajduje się w Białymstoku, posiada ponad 20 letnie doświadczenie, dzięki czemu swoim klientom oferuje najwyższej jakości usługi. Kadra pracownicza przedsiębiorstwa Rom Romuald Kraszewski to zespół fachowców, którzy do swojej pracy podchodzą z należytym zaangażowaniem i pomagają klientom w wyborze najlepszych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej.