Każda inwestycja budowlana, czy to związana ze wznoszeniem budynku, czy też obiektów liniowych wiąże się z wykonywaniem prac ziemnych. Te mogą obejmować między innymi niwelację terenu, wykopy pod fundamenty czy też wzmocnienie gruntu. Powierzone zadanie musi zrealizować firma mająca odpowiednie zaplecze techniczne jak KRAZ z Gdyni. Sprawdź, jak jeszcze ekipa może wspomóc cię na placu budowy.

Długoletnia obecność w branży

W przypadku budowy różnego typu obiektów ogromne znaczenie ma terminowość realizacji poszczególnych etapów prac. Wszelkie opóźnienia bowiem generują dodatkowe koszty dla inwestora. Stąd też już przy robotach ziemnych, warto wybrać fachowców, którzy wiążą się z powierzonego im zadania w rzetelny sposób. Tym może pochwalić się firma KRAZ, której siedziba znajduje się w Gdyni. Profesjonalizm wykonywanych usług, zarówno dla dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw potwierdzają liczne certyfikaty wraz z referencjami, które przedsiębiorstwo uzyskało na przestrzeni ponad trzydziestu lat działalności. Takie doświadczenie w wykonywaniu prac ziemnych pozwala również zatrudnionym specjalistom na doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań technologicznych. Wszystko po to, aby zlecenie było realizowane bez większych problemów.

Odpowiednie zaplecze techniczne

To kolejna ważna kwestia, mająca wpływ na sprawną obsługę inwestycji budowlanej. Maszyny wykorzystywane przy różnego rodzaju robotach powinny być nie tylko dopasowane do ich specyfiki, ale również w pełni sprawne – gotowe do eksploatacji. Firma KRAZ przykład dużą wagę do utrzymania swojej floty koparek, koparko-ładowarek, a także wywrotek. Ponadto pojazdy transportowe umożliwiają dostarczenie na miejsce budowy niezbędnych materiałów, na przykład kruszywa. To bowiem także znajduje się w ofercie firmy i jest pozyskiwane z prac rozbiórkowych. Gruz jest poddawany odpowiedniej selekcji z odrzuceniem odpadów, które nie nadają się do ponownego użytku. Produkt nadaje się do zastosowania jako podbudowa dróg. Dzięki temu inwestor pozyskuje dwie usługi w jednej, co korzystnie przekłada się na koszty.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Firma KRAZ łączy wiele dziedzin działalności w obrębie prac ziemnych, dzięki którym skutecznie wspomoże każdą budowę. Poza wspomnianym dostarczeniem kruszywa oraz profesjonalnymi wykopami jest w stanie wywieźć nagromadzone na placu masy ziemne. Ponadto, opisana już wcześniej, rozbudowana flota maszyn budowlanych oraz pojazdów transportowych pozwala na ich wynajem krótko- lub długoterminowy wraz z kadrą operatorską. Pracowników wyróżnia duże doświadczenie zawodowe, co przekłada się na zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa podczas realizacji zleceń. Warto zaznaczyć, że stopień ich trudności nie stanowi żadnej przeszkody. Uzupełnienie oferty, które zadowoli każdego inwestora, to także wypożyczanie kontenerów o zróżnicowanej pojemności na gruz oraz odpady poremontowe.