Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Czekanów?

Materiał partnera
2019-10-07

Aktualnie domy buduje się najczęściej systemem gospodarczym. Wymaga to wiele czasu i poświęcenia. Poszukiwanie odpowiedniej działki, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wybór fachowców i materiałów w przystępnej cenie – przerabialiśmy już ten scenariusz. Zazwyczaj efekt jest daleki od oczekiwanego, a nauka na własnych błędach kosztuje nie tylko pieniądze, ale też wiele nerwów. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty deweloperów – zakup gotowego, nierzadko kiepskiej jakości budynku stojącego na niewielkiej działce wśród kopiowanych domków.

 

Osiedle Czekanów proponuje Państwu ciekawą alternatywę. Oferujemy korzystnie położone działki różnej wielkości w umiarkowanej cenie. Teren budowy jest uzbrojony w sieć wodno-kanalizacyjną i energię elektryczną. Zamierzamy sukcesywnie zabudowywać teren osiedla, dbając o jego funkcjonalność i estetykę. Stawiamy na przejrzystość i szybkość działania. Naszą współpracę z klientem dzielimy na kilka etapów, podczas których służymy radą i doświadczeniem.

 

Chcemy uzyskać osiedle zabudowane różnorodnymi budynkami, które tworzą spójną estetycznie całość. Budynek zostanie przekazany klientowi wraz ze stopniami zewnętrznymi wejściowymi oraz tarasem. Montujemy również ekologiczną instalację grzewczą, co wyeliminuje zadymienie osiedla z lokalnych kominów i znacznie ograniczy koszty eksploatacyjne.

 

Możliwe jest również wykonanie „pod klucz”. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z niezawodną ekipą budowlaną zapewniamy kompleksowy zakres usług. Dbamy, żeby wszystkie formalności były załatwiane sprawnie, budowa przebiegała terminowo i – co najważniejsze – bezstresowo dla naszych klientów. Kontrolujemy, aby finalny efekt prac był zgodny z projektem i oczekiwaniami przyszłych użytkowników.

 

Zespół Osiedla Czekanów:

Zbigniew Nowacki

Andrzej Cempel

ze współpracownikami

Czekanów, ul. Kasztanowa 883 77 66 00 https://osiedleczekanow.pl

 

Szukasz domu w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego? Nie jesteś specjalistą od technologii i procedur budowlanych? Dobrze trafiłeś! Oddaj ten temat w ręce specjalistów i wybierz Osiedle Czekanów przy ulicy Kasztanowej. Dzięki tej decyzji unikniesz niepotrzebnego stresu i wielu nieprzespanych nocy.

Opracowanie artykułu:

Cempel Andrzej Biuro Projektowe

ul. Krotoszyńska 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
e-mail
www