Rosnące ceny gazu, a także zanieczyszczenie środowiska powoduje, że coraz więcej osób szuka ekologicznego sposobu na ogrzewanie domu. Dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy Envir Technology, która specjalizuje się technologii grzewczej m.in. w profesjonalnym montażu odnawialnych źródeł energii. W zakresie usług są także przeglądy i naprawy różnego rodzaju kotłów.

Co to jest pompa ciepła?

Jednym z najbardziej ekologicznych, ekonomicznych oraz efektywnych sposobów ogrzewania domów jest pompa ciepła. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na troskę o środowisko naturalne, ale także na rosnące ceny paliw.Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera energię cieplną z otoczenia (woda, ziemia lub powietrze). Następnie, wykorzystując niewielkie ilości prądu, przemienia ją w energię wykorzystaną do ogrzewania pomieszczeń, wody, lub chłodzenia.

Można powiedzieć, że to urządzenie składa się z trzech zasadniczych elementów: źródło dolne (powietrze, woda lub grunt), samej pompy pobierającej tę energię, a także źródła górnego, czyli instalacji grzewczej.Obecnie są one obowiązkowym elementem każdego niskoenergetycznego, pasywnego domu. Ich stale rosnąca popularność wynika również z tego, że są wyjątkowo bezawaryjne nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto nie wymagają wydzielania w domu specjalnego miejsca na kotłownię i przechowywania paliwa.

Energia odnawialna z firmą Envir Technology

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży technologii grzewczych sprawnie usuwamy wszystkie usterki kotłów, zapewniając użytkownikom komfort cieplny.

– mówi jeden z pracowników Envir Technology.

Przedsiębiorstwo jest również autoryzowanym serwisem firmy Junkers, a także współpracuje z wieloma innymi renomowanymi producentami tych urządzeń. Firma dba o zadowolenie swoich klientów, wspierając ich zarówno na etapie wyboru technologii grzewczej, jak i w momencie serwisu urządzeń. Doświadczeni pracownicy potrafią dopasować optymalne rozwiązanie nawet dla wymagających zleceniodawców.