Pracownie projektowe kojarzą się przede wszystkim z przygotowaniem dokumentacji i planów, dotyczących konkretnej inwestycji. Jednak coraz częściej można skorzystać z profesjonalnej i kompleksowej obsługi całej inwestycji. Przyspiesza to cały proces, ale również sprawia, że wszystko realizowane jest zgodnie ze wstępnymi założeniami i pod czujnym okiem specjalisty.

W Dom-Jar zaprojektujemy każdy budynek

Pracownia Dom-Jar zajmuje się przygotowaniem projektów budynków, które spełniają wszelkie normy i są zgodne z przepisami prawa budowlanego, a przy tym reprezentują estetykę, która ma zachwycić klienta. Proponuje adaptację gotowych projektów, przygotowanie nowych, nadbudowy i rozbudowy oraz wykonanie indywidualnych projektów na specjalne zamówienie, dzięki czemu z usług pracowni skorzystać może każdy. Jak mówi jeden z pracowników:

Zdajemy sobie sprawę, że wokół nas powstaje coraz więcej budynków, dlatego staramy się, aby były nie tylko bezpieczne, funkcjonalne, ale również estetyczne. Dobrze zaprojektowana budowla wpisuje się w otoczenie i podkreśla jego unikalne cechy. Zajmujemy się dokumentacją, ale pilnujemy też formalności, uwzględniając potrzeby i możliwości inwestora.

Wychodząc naprzeciw klientom, firma nieustannie poszerza zakres oferowanych usług, dlatego poza projektowaniem budowy, pilnowaniem dokumentacji oraz przepisów prawa oferuje również nadzór wykonania projektu i dodatkowe związane z tym działania.

Nadzór budowlany i inwentaryzacje oraz przeglądy

Projekt budowy domu jednorodzinnego czy budynku użytkowego nie jest pełny bez nadzoru, czy wszystkie jego założenia są na bieżąco realizowane. Dlatego pracownia proponuje usługę nadzoru budowlanego, który eliminuje potencjalne usterki czy przesunięcia w harmonogramie prac, jak również pełne prowadzenie budowy. Pracownicy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, ale i pasji do realizacji inwestycji budowlanych służą pomocą jako kierownicy budowy. Uzupełnieniem oferty jest prowadzenie inwentaryzacji powykonawczej oraz przeglądów technicznych budynków.