Niezależnie od tego, czy klimatyzacja montowana jest w domu, czy też w budynku firmowym – podstawowym celem jej działania jest utrzymanie pożądanej temperatury w pomieszczeniach. Szczególnie w okresie letnim jest to rozwiązanie wygodne oraz zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przed upałami. Wydajne klimatyzatory oraz komponenty potrzebne do wykonania instalacji oferuje hurtownia Pefra Sp. z o.o. Poznaj kompleksową ofertę dla firm!

Działasz w branży instalatorskiej? Wybieraj sprawdzone rozwiązania

Jeżeli zajmujesz się zawodowo montażem klimatyzacji, to z pewnością wiesz, jak istotna jest jakość poszczególnych komponentów instalacji. Współpraca z dobrą hurtownią, która oferuje profesjonalne artykuły montażowe, nowoczesne urządzenia i kompletne systemy klimatyzacji niesie wiele korzyści.

Jedną z głównych zalet montażu systemu klimatyzacji jest komfort termiczny, dlatego proponowane klientom urządzenia powinny być nowoczesne, wydajne, energooszczędne i bezpieczne. Hurtownia wentylacyjna Pefra Sp. z o.o. jest zaufanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych od wiodących producentów. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy między innymi urządzenia marki Samsung, Rotenso, AlpicAir oraz Haier. Wieloletnie doświadczenie w branży i działalność prowadzona ponad 20 lat skutkuje doskonałą znajomością rynku oraz oczekiwań klientów. Przedsiębiorstwo oferuje urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne od renomowanych producentów wraz ze wszystkimi niezbędnymi komponentami i akcesoriami do montażu.

Asortyment hurtowni Pefra

Szukasz niezawodnych rozwiązań i urządzeń spełniających wysokie wymagania klientów? A może chcesz zamontować system wentylacyjny lub klimatyzację w biurze? Pefra sp. z o.o. Hurtownia wentylacyjna proponuje nowoczesne urządzenia z funkcją schładzania i ogrzewania pomieszczeń, które ponadto oczyszczają powietrze z alergenów, pyłu i kurzu.

Dystrybutor oferuje wysokojakościowe elementy instalacji wentylacyjnych, wydajne rekuperatory umożliwiające odzysk ciepła z powietrza oraz centrale wentylacyjne i klimatyzatory znanych i docenianych marek. W hurtowni zaopatrzymy się także w rury, kształtki i obejmy oraz takie akcesoria, jak:

  • kanały,

  • tłumiki,

  • kratki wentylacyjne,

  • kurtyny i przepustnice powietrzne.

Przedsiębiorstwo proponuje także preparaty do czyszczenia i dezynfekcji oraz specjalistyczne filtry. Szeroki asortyment, najlepsze produkty, doskonała znajomość oferowanych urządzeń i fachowa obsługa sprawiają, że Pefra Sp. z o.o. to hurtownia, z którą warto nawiązać dłuższą współpracę.