Choć proste czynności remontowe, takie jak pomalowanie ścian lub zawieszenie półki jesteśmy w stanie wykonać sami, lepiej nie zabierać się za samodzielne kładzenie płytek czy wyrównywanie ścian. Poważne prace wykończeniowe lub remontowe lepiej zlecić specjalistom z Kaga-Bud Kamila Zdrady. Dowiedz się więcej o oferowanych przez tę firmę usługach!

Idealnie gładkie ściany

Podczas planowania remontu zajmujemy się kilkunastoma rzeczami jednocześnie, dlatego możemy przeoczyć ważną sprawę, jaką jest wybór gładzi do ścian. Jej rodzaj ma znaczenie, ponieważ w salonie i sypialni panują inne warunki niż w łazience czy piwnicy. Wszelkie zakupy materiałów wykończeniowych i remontowych lepiej zlecić profesjonalistom z ekipy budowlanej, takiej jak Kaga-Bud, którzy posiadają bogate doświadczenie w tej materii. Jak mówi jeden z fachowców:

do sypialni lub salonu możemy wykorzystać gładź gipsową, ale w pomieszczeniach gorzej wentylowanych lub niedogrzewanych, takich jak garaż lub piwnica, bezpieczniej będzie użyć gładzi wapiennej. W miejscach narażonych na warunki atmosferyczne, ewentualnie uszkodzenia mechaniczne, polecałbym gładź cementową.

Eksperci z firmy usługowej Kamila Zdrady zadbają, by przed podjęciem jakichkolwiek działań ściany były czyste, suche, pozbawione luźnych ziaren tynku oraz wolne od kurzu i pyłu.

Profesjonalne usługi remontowe i wykończeniowe

Firma Usługowa Kamila Zdrady zajmuje się wykańczaniem wnętrz, przeprowadzaniem prac elewacyjnych oraz dociepleń. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Wałbrzychu. W szerokiej gamie oferowanych usług znajdziemy budowę ścianek działowych, instalację podwieszanego sufitu, kładzenie paneli i parkietu, montaż drzwi i okien czy parapetów. Warto wspomnieć, że wykończenie mieszkania wymaga również instalacji elektrycznej i hydraulicznej - na szczęście nie musimy szukać kolejnych specjalistów, ponieważ pracownicy Kamila Zdrady również się tym zajmą. Dzięki kompleksowej ofercie Kaga-Bud wykończymy łazienkę, wymienimy wannę lub prysznic, założymy panele podłogowe w kuchni czy szybko i sprawnie zmienimy kolor ścian w salonie. Ekipa fachowców Kaga-Bud podejmie się także przeprowadzeniem generalnego remontu w naszym domu lub mieszkaniu.