Deski drewniane nigdy nie przestały cieszyć się zainteresowaniem, choć trzeba przyznać, że tak popularne , jak dziś, nie były od wielu lat. Polacy doceniają surowiec naturalny, bo jest zdrowy, a do tego doskonale się prezentuje. Jeśli poszukujemy odpowiedniego materiału, zamówimy go w F.H.U. Partyka Parkiet - Tomasz Partyka, wraz z usługami parkieciarskimi. To wygodne rozwiązanie i oszczędne czasowo.

Stawiamy na podłogi drewniane

Podłogi wykonane z drewna zawsze cieszyły się powodzeniem, ze względu na walory samego materiału. Surowiec jest trwały i doskonale się prezentuje. Wyeksponowane sęki, wyglądają rewelacyjnie. Ten szlachetny materiał stanowi dziś o prestiżu i zyskuje coraz więcej zwolenników. Deski dodają estetyki, dzięki różnorodnej kolorystyce, ale muszą być odpowiednio położone. Jeśli poszukujemy solidnego wykonawcy, możemy zgłosić się do F.H.U. Partyka Parkiet - Tomasz Partyka. Doradzi nam również najlepszej klasy produkt, który będzie na tyle wytrzymały, że może znaleźć się również na podłodze w kuchni i łazience.

Dziś możemy wyłożyć posadzki drewnem w całym domu czy mieszkaniu, bo jest odpowiednio impregnowane

– mówi ekspert.

Gatunek drewna na podłogi z F.H.U. Partyka Parkiet

Najważniejszą sprawą jest zawsze jakość materiału. Wykonywanie podłóg drewnianych musi opierać się o twardy gatunek materiału, ponieważ narażone są na ścieranie, wilgoć i uszkodzenia. F.H.U. Partyka Parkiet doradzi nam najlepszą klasę surowca, dzięki czemu podłogi będą wyglądały nieskazitelnie przez wiele lat. Polskie drzewa jak: buk, dąb, orzech czy czereśnia jako źródło surowca doskonale się sprawdzają i nadają pomieszczeniom doskonały wygląd. Jeśli będziemy o nie dbali, czyli we właściwym czasie konserwowali, unikniemy cyklinowania, które jest problematycznym zabiegiem, ale przywraca doskonały wygląd podłogom. Drewno nie ulega zniszczeniu, bo wystarczy je wyszlifować, a będzie jak nowe. Co więcej, zawsze możemy zmienić kolorystykę i dostosować posadzkę do aranżacji wnętrza.