Budowa domu kojarzy nam się głównie ze wydatkami na artykuły budowlane. Warto wiedzieć, że można je zmniejszyć, zaopatrując się w dobrze przemyślane i najwyższej jakości produkty, dostępne w ofercie firmy AKB Partner w atrakcyjnych cenach. W tym składzie budowlanym klienci mogą liczyć na rozwiązania pochodzące od najlepszych producentów, starannie wyselekcjonowane, aby sprostać wysokim oczekiwaniom. Z naszego artykułu dowiesz się więcej.

Dlaczego warto zaopatrywać się w składzie materiałów budowlanych AKB Partner?

Zapotrzebowanie na materiały budowlane wciąż rośnie, a branża budowlana jako jedna z nielicznych nie zanotowała spadków spowodowanych pandemią i nadal jest świetnie rozwijającą się gałęzią przemysłu. Hurtownia materiałów budowlanych AKB Partner Bartosz Napierała jest świetnie zaopatrzona, a przy tym zatrudnieni tutaj specjaliści zawsze służą doradztwem w zakresie odpowiedniego dopasowania asortymentu do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Jak radzi fachowiec z firmy AKB Partner,

szukając materiałów na budowę domu, warto zwrócić uwagę na ich jakość, a także na oferowaną przez skład możliwość dostawy bezpośrednio na budowę, wsparcie zakupowe, oraz gwarancję na oferowany towar.

Szczególnie jakość materiałów budowlanych może mieć ogromne znaczenie dla trwałości naszej inwestycji.

Szeroka oferta składu budowlanego AKB Partner

Przedsiębiorstwo AKB Partner ma swoją siedzibę w Rokietnicy koło Poznania i funkcjonuje na rynku budowlanym od roku 2014. Oprócz sprzedaży materiałów budowlanych firma zajmuje się także wykonywaniem termoizolacji budynków jednorodzinnych i dwulokalowych. Stosują materiały, które nie tylko zabezpieczają budynek przed stratami ciepła, lecz są także ekologiczne, trwałe i wygodne w stosowaniu. Podstawową funkcją styropianu i wełny mineralnej, stosowanych przez fachowców z firmy AKB Partner jest zapewnienie odpowiednich parametrów przegród budowlanych. Chodzi tutaj głównie o współczynnik przenikania ciepła, który określa straty ciepła.