Dach to kluczowy element konstrukcyjny budynku. Pełni on zarówno funkcję wizualną, jak i estetyczną, dlatego jego wykonania nie można powierzyć przypadkowej firmie. Z tego też względu warto skorzystać z usług dekarskich, oferowanych przez przedsiębiorstwo Pro-Dach z Radomia, które do każdego zlecenia podchodzi z niebywałą wręcz starannością. Jak wygląda proces powstawania dachu z pomocą tej firmy? Sprawdź w artykule.

Etapy powstawania dachu

Firma Pro-Dach każde zlecenie realizuje w sposób kompleksowy. W pierwszej kolejności zajmuje się budową więźby dachowej, która odpowiada za stabilność całej konstrukcji. Następnie, w celu zapewnienia wysokiego poziomu szczelności, pracownicy tego przedsiębiorstwa przechodzą do foliowania. W dalszej części realizacji usługi nakładają łaty o odpowiednich wymiarach, które pozwalają zadbać o właściwą wentylację. Na koniec zajmują się kryciem dachów blachodachówką, dachówką lub innym, wybranym przez klienta materiałem.

W razie potrzeby pracownicy firmy Pro-Dach zajmą się także orynnowaniem i montażem pozostałych elementów dodatkowych oraz wykonaniem ocieplenia. Oczywiście wszystkie czynności wykonują oni w oparciu o założenia zawarte w projekcie, tak aby gotowy dach był solidny i bezpieczny.

Oferta firmy Pro-Dach

Przedsiębiorstwo Pro-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Roberta Prokopa podejmuje się budowy dachów zarówno w nowopowstałych budynkach, jak i wymagających modernizacji. W razie potrzeby jego pracownicy podejmą się demontażu eternitu lub innego pokrycia. W firmie tej zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki temu cała usługa realizowana jest sprawnie i terminowo, w oparciu o wysokie standardy.

Oferta tego przedsiębiorstwa skierowana jest do klientów indywidualnych i firm, ponieważ zajmuje się ono zarówno kryciem budynków przemysłowych i hal, jak i domów prywatnych. Każdy inwestor może liczyć na fachowe wsparcie i atrakcyjne ceny. Współpraca z tą firmą to zawsze gwarancja wysokiego poziomu zadowolenia.