Windy osobowe powinny pochodzić od renomowanych producentów, by gwarantowały bezpieczeństwo. Urządzenia montowane przez Mms-Lift Firma Usługowo Handlowa Zofia Sieradzka, są projektowane i wykonywane z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Przystosowane są również do obsługi osób starszych, niepełnosprawnych oraz inwalidów, mających problem z przemieszczaniem. Nowoczesna technologia zapewnia komfort użytkowania.

Nowoczesne windy osobowe w budynkach – Mms-Lift Firma Usługowo Handlowa Zofia Sieradzka

Windy osobowe w wieżowcach obecne były już w ubiegłym stuleciu, więc tu nie ma większego zaskoczenia. Zmieniła się natomiast technologia wykonania i działania, ponieważ urządzenia są wysokiej klasy. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i komponentów, więc korzystanie z dźwigów zapewnia nieporównywalny komfort. Pionowe przemieszczanie się ułatwia codzienne życie każdemu, a szczególnie osobom starszym, niepełnosprawnym oraz inwalidom. Niemal w każdym obiekcie może być umieszczona winda do przewozu ludzi. Mms-Lift Firma Usługowo Handlowa Zofia Sieradzka projektuje i wykonuje urządzenia, co pozwala dostosować je do potrzeb każdego użytkownika.

 Dźwigi mogą być montowane również w starszych obiektach

– mówi ekspert.

Windy i platformy dla osób starszych i niepełnosprawnych

Osoby starsze, niepełnosprawne i po przebytych operacjach np. kręgosłupa, nadal napotykają na różnego rodzaju bariery architektoniczne. Ograniczona zdolność ruchowa utrudnia, a często uniemożliwia nawet wyjście z domu. Nowe budynki mają windy, dostosowane do ich potrzeb. Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich Mms-Lift Firma Usługowo Handlowa Zofia Sieradzka montuje platformy schodowe i pionowe. Instaluje je w blokach, domach prywatnych i w budynkach użyteczności publicznej. Stare obiekty są również dostosowywane do potrzeb osób mających problemy z poruszaniem się, ale należy dołożyć wszelkich starań, by przyspieszyć tempo budowy udogodnień.