Firma Tom-Trans świadczy usługi brukarskie i wykonuje wiele innych prac i transportów. Firma powstała już długi czas temu a jej siedziba mieści się w Olkuszu w województwie małopolskim. Zatrudnieni w niej fachowcy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Tworzą brygady sprawnie realizujące zadania stawiane im przez klientów. Dlatego warto poznać szczegóły oferty tej wykwalifikowanej firmy. Przedstawiamy je w poniższym artykule.

Nowoczesne brukarstwo

Usługi firmy Tom-Trans są skierowane do wielu różnych inwestorów. Mogą skorzystać z nich firmy reprezentujące rozmaite branże, instytucje publiczne oraz klienci indywidualni. Podstawą oferty są prace brukarskie, przede wszystkim mechaniczne układanie polbruku. To metoda stosowana wszędzie tam, gdzie w krótkim czasie trzeba pokryć kostką dużą powierzchnię. Wykorzystywane są w niej chwytaki mocowane do miniładowarek i koparek oraz układarki samojezdne. Warto wiedzieć, że te urządzenia mogą układać od 800 do 1200 m² materiału na dobę. Dzięki temu firma z Olkusza jest w stanie terminowo realizować nawet bardzo duże inwestycje. Co jeszcze trzeba wiedzieć o maszynowych pracach związanych z kostką brukową?

Na pierwszych etapach metoda maszynowa nie różni się od klasycznej. Brukarze muszą wytyczyć i wyprofilować teren, wykonać podbudowę, ułożyć krawężniki i stworzyć podsypkę. Dopiero na odpowiednio przygotowanym podłożu można skorzystać z urządzenia. W ten sposób firma Tom-Trans robi:

  • parkingi różnej wielkości,

  • ciągi piesze różnej długości,

  • ścieżki rowerowe z kostki,

Oczywiście wymienione usługi brukarskie to tylko początek dłuższej listy. Wielu inwestorów łączy je z budową ogrodzeń panelowych, które są trwałe, estetyczne i stosunkowo tanie. Co ważne, przedstawiana ekipa dysponuje sprzętem i umiejętnościami pozwalającymi wykonywać niwelacje terenu i prace ziemne. W ofercie znajdują się jeszcze kilka innych elementów.

Zakres usług firmy Tom-Trans

Firma Tom-Trans to przedsiębiorstwo specjalizujące się w szerokim zakresie usług związanych z transportem i pracami ziemnymi. W ofercie firmy znajduje się transport materiałów sypkich, przewóz kamieni, żwiru, piasku oraz kruszywa. Ponadto, firma świadczy usługi brukarskie i transport materiałów budowlanych, w tym gruzu.

W zakresie robót ziemnych, Tom-Trans oferuje usługi koparką, niwelacje terenu, wykopy pod ogrodzenia, fundamenty oraz instalacje wodne i gazowe. Firma zajmuje się również makro- i mikroniwelacjami terenu, co pozwala na precyzyjne przygotowanie podłoża pod budowę. Dodatkowo, w ofercie znajdują się przewóz palet oraz mulczowanie terenu. Dzięki bogatej ofercie i doświadczeniu, firma Tom-Trans jest wszechstronnym partnerem w dziedzinie transportu i robót ziemnych.

Współpraca z Tom-Trans - zalety

Wybierając firmę Tom-Trans, klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz szeroki zakres usług. Przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką jakość wykonania prac, co jest efektem wieloletniego doświadczenia i wiedzy specjalistów zatrudnionych w firmie. Ponadto, firma dba o terminowość realizacji zleceń oraz elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb klienta.

Jak pokazuje powyższy artykuł, oferta firmy Tom-Trans jest bardzo bogata. Wszystkie zadania są realizowane zgodnie z planami i ustalonymi terminami.