Maszyny budowlane to kosztowny i nieoceniony sprzęt potrzebny na każdej budowie. Właściciele firm posługujących się tymi urządzeniami w swojej codziennej pracy, doskonale zdają sprawę, jak ważna jest ich regularna konserwacja oraz dbałość o odpowiedniej jakości paliwo. Bez tych czynników praca będzie posuwała się wolniej i mniej efektywnie. Dlatego warto nawiązać współpracę z firmą JG Serwis. Za co szczególnie cenią ją usługobiorcy?

Krótko o przedsiębiorstwie

Firma, o której tu mowa, specjalizuje się w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych oraz drogowych. Zapytany o swoją pracę jeden z pracowników odpowiada:

Ja i moi koledzy mamy spore doświadczenie w zawodzie, który wykonujemy. Spotkaliśmy się z różnymi problemami i zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które usatysfakcjonuje naszego klienta.

Czym dokładnie zajmuje się JG Serwis? Przede wszystkim wsparciem technicznym, szeroką ofertą części zamiennych, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych do każdego typu maszyn. Co ważne, specjalizacją zakładu jest naprawa i obsługa maszyn Caterpillar, produkowanych przez największe amerykańskie przedsiębiorstwo.

Powierzając swój sprzęt budowlany czy drogowy firmie JG Serwis, możemy liczyć na doradztwo i rozwiązania pomagające obniżyć koszty i zwiększyć produktywność. Ceny usług firmy z pewnością można uznać za konkurencyjne.

Oferta uszlachetniania paliwa

Dodatkową usługą proponowaną przez JG Serwis jest dodatek uszlachetniający ELDOLINE-D do diesla, biodiesla i biopaliwa OR. Dlaczego zakład postanowił uzupełnić o to swój asortyment?

Fachowcy zdają sobie sprawę, że paliwo wlewane do maszyn nie zawsze jest najlepszej jakości. Bywa rozwadniane i zanieczyszczone, co bardzo źle wpływa na pracę całego silnika. Propozycja dodaktu ELDOLINE-D może bardzo przysłużyć się maszynom, dzięki temu, że:

  • czyści i konserwuje układy wtryskowe,

  • rozpuszcza osady spalin i koksowania,

  • rozpuszcza osady w pompie wtryskowej i wtryskiwaczach,

  • oraz polepsza właściwości palne paliwa.

Warto skorzystać z bogatej oferty usług firmy JG Serwis!