Blog Panoramy Firm

Klimatyzacja w domu? Wybierz sprzęty marki Fujitsu!

Materiał partnera
2019-05-25
klimatyzacja

Jeśli planujesz zainstalować w domu klimatyzację, co jest świetnym pomysłem zarówno do tworzenia zdrowego mikroklimatu pomieszczeń, jak i do wyrównywania ich temperatury latem, a także zimą, co jest jedną z idei budownictwa pasywnego, zastanów się nad zakupem sprzętów marki Fujitsu! To one na rynku światowym wyróżniają się wieloma cechami obok, których nie można przejść obojętnie. Poznaj je razem z nami.

Ergonomiczność

Klimatyzatory Fujitsu w technologii Split, przede wszystkim wyróżniają się swoją ergonomicznością przy wysokich parametrach wydajnościowych. Potwierdzają to liczne testy, a także przyznane kategorie energooszczędności. Mowa oczywiście o klasie od A do A+++. Nic dziwnego, że klimatyzatory Fujitsu są stosowane nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w biurowcach, hotelach, urzędach, czy szpitalach, oraz szkołach. Warto wiedzieć przy tym, że rozwiązania Fujitsu dzięki niewielkiej ilości czynnika chłodniczego w instalacji nie muszą posiadać elementów  systemów detekcji wymaganych przez normę PN-EN 378. Sprzęty te są zatem proekologiczne!

Przystosowanie do BMS i SmartDom

Nowoczesna technologia to znak rozpoznawczy wielu japońskich koncernów, w tym Fujitsu. Jeśli chodzi o klimatyzatory, warto wiedzieć, że marka ta przystosowała je do innowacyjnych rozwiązań BMS i SmartDom. Mowa o automatyce budynkowej, która dzisiaj sterowana jest nawet zdalnie poprzez smartfona! Firma Fujitsu stworzyła zatem specjalne interfejsy komunikacyjne umożliwiające komunikację urządzeń typu split z nadrzędnymi systemami sterowania opartymi na protokołach komunikacji takich jak KNX, Modbus, BACnet i Lonworks. Dzięki temu w prosty sposób możesz np., na tablecie kalibrować i zarządzać swoją klimatyzacją.

Design na najwyższym poziomie

Japoński koncern Fujitsu nie tylko dba o rozwój technologii i funkcji swoich klimatyzatorów, które są bardzo ciche, a także idealnie przystosowane do warunków, które potrzebują alergicy i astmatycy, ale także zwraca dużą uwagę na kwestie wizualne. Ścienne klimatyzatory wyróżniają się swoimi nowoczesnymi kształtami zarówno ostrymi i bardziej agresywnymi, jak i też opływowymi i bardzo kompaktowymi. Dzięki temu Fujitsu może być stosowane w domach wykonanych w różnym stylu od klasycznego, przez skandynawski, po industrialny!

Jeśli jesteś zainteresowany zatem montażem klimatyzatorów Fujitsu w swoim domu, zgłaszaj się do takich firm, jak EKO-TRUST Systemy chłodnicze i wentylacyjne, która gwarantuje również technologie innych znanych marek. Szerszą współpracę możesz zawiązać również w przypadku chęci realizacji modernizacji, czy budowy wentylacji, a nawet wtedy, jeśli potrzebujesz wymiany szyby w swoim aucie!


Opracowanie artykułu:

Eko-Trust Systemy Chłodnicze i Wentylacyjne Sp. z o.o.

ul. Fryderyka Szopena 11/12, 48-300 Nysa opolskie
e-mail
www