Zakup mieszkania w stanie surowym z rynku pierwotnego, a dokładnie od dewelopera, pozwala na wykończenie wnętrza według własnych upodobań. Zyskujemy w ten sposób dużą dowolność, aby nadać poszczególnym pomieszczeniom unikatowości, która jest ceniona przez coraz więcej osób. W tym celu konieczne jest zatrudnienie profesjonalnej firmy budowlanej, jak Gb Mont Grzegorz Sprancel, która wykona wszystkie zaplanowane prace z dbałością o szczegóły.

Szeroki wachlarz różnorodnych i kompleksowych usług wykończeniowych

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem mieszania w surowym stanie, pochodzącym z rynku pierwotnego, to zapewne stoisz przed koniecznością wyboru odpowiedniej ekipy budowanej. Aby szybko, a także dokładnie wykończyć wszystkie pomieszczenia, według indywidualnych potrzeb, warto skorzystać z oferty firmy, jak Gb Mont Grzegorz Sprancel z Jemielnicy w województwie opolskim, która oferuje kompleksowe, szerokie i różnorodne usługi. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale także sporą ilość środków finansowych. Jest to możliwe głównie ze względu na brak konieczności poszukiwania kolejnych specjalistów o wąskim zakresie usług, jak np. tylko firmę do malowania ścian czy układania podłogi. Jest to szczególnie ważne, gdyż poprzez oczekiwanie na kolejnych fachowców traci się cenny czas, a wykończenie wnętrza ulega wydłużeniu.

Różnorodność oferowanych usług wykończeniowych przez firmę Gb Mont sprawia, że fachowcy mogą wykonać indywidualnie zaplanowane w projekcie prace, które będą odbywać się jednocześnie w kilku pomieszczeniach (np. kuchni, łazience i salonie), trzymając się ustalonego harmonogramu. Dzięki temu czas trwania prac znacząco zostaje zminimalizowany. Wewnątrz mieszkania można wykonać dowolne prace, w zależności od wybranych materiałów budowlanych oraz efektu, jaki finalnie ma zostać uzyskany. Wnętrze powinno być funkcjonalne, a przy tym prezentować się elegancko. Dużo zależy od użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych, w wyborze których można kierować się doradztwem pracowników firmy Gb Mont. Warto stawiać na farby, kafelki, panele czy też inne elementy wykończeniowe wysokiej jakości, które będą służyły przez długie lata.

Jakie prace warto wykonać w mieszkaniu deweloperskim w stanie surowym?

W zależności od powierzchni mieszkania, konieczne jest wykonanie tynków gipsowych, a także z najbardziej oczywistych czynności, położenie podłogi oraz pomalowanie ścian. Największej ilości prac wymaga łazienka, a w niej kładzenie płytek i montaż sanitariatów. Aby efekt wykończonego mieszkania zachwycał wszystkich gości, konieczne jest zamontowanie listew przypodłogowych, a także ciekawe podkreślenie ściany w salonie poprzez np. tynk strukturalny, modną fototapetę lub panele ścienne. Można w zależności od stylu zdecydować się na montaż przysufitowych listew sztukateryjnych lub oświetlania led, które może dodać wnętrzu niezwykłego klimatu. Jako wiadomo, wykończenie mieszkania pod klucz jest ogromnym wyzwaniem, gdyż ważne jest osiągnięcie jak najbardziej spójnego oraz spektakularnego efektu. Z pomocą firmy Gb Mont, możesz mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane dokładnie z zachowaniem dbałości o detale.