Montaż urządzeń sanitarnych i grzewczych wymaga obszernej wiedzy oraz wywiązania się z szeregu formalności, dlatego już na etapie projektowania instalacji należy zwrócić się do specjalistów, którzy przez cały proces przeprowadzą nas w sposób kompleksowy. Pomogą także w wyborze optymalnych rozwiązań, dzięki czemu ogrzewanie naszego domu lub mieszkania będzie przebiegało efektywnie. Poznaj kompleksowe usługi firmy Hydrobart.

Instalacje hydrauliczne od projektu po montaż

Instalatorstwo hydrauliczne i sanitarne to szeroka dziedzina, obejmująca projektowanie i wykonawstwo instalacji grzewczych oraz kompletnych przyłączy wody zewnętrznej i wewnętrznej,  a także kanalizacji. Niezależnie od tego, czy jesteśmy na etapie  budowy domu, czy tez kupiliśmy nieruchomość z rynku wtórnego i myślimy o modernizacji istniejącej instalacji oraz przyłączy, wybierając firmę instalatorską powinniśmy postawić na doświadczonych fachowców.  Zaufany wykonawca instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych przeprowadzi nas przez cały proces od A do Z oraz pomogą w wyborze wydajnych urządzeń.

Planując np. montaż instalacji grzewczych należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak stan budynku oraz jego termoizolacji, zapotrzebowanie mieszkańców na ciepło czy uzbrojenie działki i niezbędne przyłącza sanitarne. Profesjonalne firmy instalatorskie wykonają niezbędne obliczenia, doradzą w kluczowych kwestiach oraz  przygotują odpowiedni projekt zgodny z wszelkimi wymogami formalnymi.

Nowoczesne i ekologiczne źródła ciepła

Firma Hydrobart z Bartoszyc specjalizuje się w montażu pomp ciepła – wydajnych i ekologicznych urządzeń grzewczych, które korzystają z energii odnawialnej. Urządzenia te są tanie w eksploatacji i znacznie obniżają rachunki za energię cieplną. Jednocześnie są wygodne w użytkowaniu i nie wymagają dodatkowego miejsca do przechowywania materiału opałowego. Ze względu na coraz niższy koszt i coraz większą wydajność, zaawansowane technologicznie instalacje mogą stanowić doskonałą alternatywę dla ogrzewania gazowego oraz innych źródeł ciepła.

Hydrobart Wojciech Tatarczuk zajmuje się także projektowaniem i montażem instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłów na paliwa stałe, takie jak węgiel, ekogroszek, miał, pellet lub brykiet. Firma zapewnia serwis wszystkich przyłączy sanitarnych i urządzeń grzewczych. Ponadto specjaliści mogą nam pomóc  w montażu armatury kuchennej i łazienkowej. Wieloletnie doświadczenie, rzetelne doradztwo oraz kompleksowy zakres usług sprawiają, że firma Hydrobart jest wykonawcą godnym zaufania.