Aranżacja przestrzeni wokół domu stanowi zazwyczaj ostatni element wykończenia i funkcjonalnego zagospodarowania działki. To kropka nad i, która podkreśla styl i charakter budynków znajdujących się w centrum posesji. Wybierając materiały do wykończenia podjazdów, tarasów czy ścieżek w ogrodzie, warto inwestować w wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów.

Brukland w swojej ofercie posiada kostkę brukową od najlepszych dostawców. Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja ogrodu i terenu wokół domu lub firmy wymaga dobrego projektu, wiedzy specjalistów oraz ciężkiej pracy. Naszym klientom pomagamy dokonać najlepszego wyboru kostki, analizując ich potrzeby oraz teren, który będzie nią wykładany. W swojej ofercie posiadamy również możliwość skorzystania z projektu wysoce wykwalifikowanego architekta, który przygotuje plan zagospodarowania działki, uwzględniając preferencje i potrzeby klienta. Dla zainteresowanych mamy również szlachetne płyty tarasowe, które dodatkowo podkreślą charakter budynku i terenu wokół niego.

Wejście do domu z duszą

Decydując się na budowę domu zazwyczaj mamy już w głowie podstawowy projekt tego, jak chcielibyśmy, aby on wyglądał. Rzadko jednak skupiamy się na drodze dojazdowej, ścieżkach prowadzących do drzwi wejściowych lub podjazdach. Warto pomyśleć o tym już w momencie kształtowania ostatecznego planu działki. Uchroni to nas przed problemami i przygotuje nas na zakres prac, jakie trzeba będzie przeprowadzić przed ułożeniem kostki. Teren należy odpowiednio przygotować, pozbawić go niepotrzebnych roślin i ich korzeni, wyrównać i gdy to potrzebne utwardzić. Dopiero po tego typu pracach można położyć wybrany materiał na ścieżki i podjazd. W naszej ofercie znajdą Państwo kostkę brukową od najlepszych producentów. To materiał, który nie tylko pełni funkcję użytkową, ale nadaje charakteru podjazdom i stanowi element dekoracyjny, z którego można tworzyć piękne wzory. Razem z pozostałymi elementami jak płoty, furtki i bramy, czy kwiaty w ogrodzie stanowi wizytówkę naszej posesji.

Rodzaj kostki brukowej

Bogaty wybór kostki brukowej ułatwia dobranie odpowiedniego typu do projektu naszego domu i terenu wokół niego. Możemy wybrać drobne elementy, kostki o niecodziennych kształtach i w rozmaitych kolorach, z których można stworzyć oryginalne mozaiki czy rozety. Wykończenie ogrodu powinno nawiązywać do projektu budynku. Geometryczne wzory oraz kontrast faktur to wciąż popularne opcje ozdoby balkonów, tarasów czy alejek ogrodowych. Jeśli szukają Państwo materiału do wykończenia ścieżek, chodnika czy schodów sprawdzi się do tego kostka brukowa. Wyróżnia ją gładka powierzchnia i to, że występuje w różnych kolorach, a gdy jakiś się znudzi, można ją przemalować. Kostka granitowa doceniana jest za dużą wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych i chemicznych, więc zalecana jest przy projektowaniu podjazdów. Nasi pracownicy to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, którzy w przypadku wątpliwości doradzą Państwu najlepszy wybór.