Żwir to jedno z najcenniejszych kruszyw, które składa się z rozmaitych skał i minerałów. To popularny materiał, który najczęściej jest wykorzystywany w branży budowlanej. Istnieje wiele jego rodzajów, a zastosowanie konkretnego żwiru zależy od typu wykonywanych prac. Warto jednak zawsze pamiętać, aby wybierać zaufanego dostawcę żwiru takiego jak Żwirownia Spółki Szymańscy. Dowiedz się więcej!

Jaki żwir oferuje zaufana żwirownia?

W ofercie Żwirowni Spółki Szymańscy zainteresowani mogą znaleźć żwir o frakcji 2-8 mm, 8-18 mm, 16-40 mm lub 16-63 mm. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Już od 1999 roku oferuje wysokiej jakości produkty – nie tylko żwir, ale również m.in. suszony piasek, czarną ziemię, czy sól drogową.

Składając zamówienie w Żwirowni Spółki Szymańscy, można mieć pewność, że otrzymamy dokładnie tyle towaru, ile chcieliśmy, bowiem jej pracownicy stawiają na uczciwość. Oferta sprzedaży skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Każda zainteresowana osoba może także liczyć na atrakcyjne ceny, ponieważ firmie zależy na tym, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Dodatkowo na życzenie klienta istnieje możliwość dostawy towaru pod wskazany adres.

Gdzie znajduje zastosowanie żwir?

Wspomniana już żwirownia wykorzystuje nowoczesne technologie, dzięki czemu oferuje wyłącznie wysokojakościowy żwir. Ten natomiast najczęściej stosuje się do wyrobu betonu towarowego.

Żwir doskonale sprawdza się także w celach dekoracyjnych. Wyróżnia go zróżnicowana kolorystyka i różnorodność gradacji, dzięki czemu żwir świetnie wygląda m.in. w ogrodach. To dobry wybór, jeśli chcemy udekorować rabaty lub szukamy odpowiedniego podłoża do oczka wodnego.

– dodaje pracownik ze Żwirowni Spółki Szymańscy.

Kolorowe kamienie mogą być też rewelacyjną dekoracją wokół domu lub roślinności. Jak zatem można zauważyć, żwir jest uniwersalnym materiałem. Mimo to zawsze ważne jest, aby był to towar sprawdzony i o pełnej przydatności – taki może zaoferować żwirownia w Pyzdrach!