Skuteczna instalacja sanitarna pozwoli bezproblemowo użytkować wszelkie urządzenia sanitarne w Twoim domu czy też mieszkaniu. Zanim jednak rozpoczną się prace montażowe, konieczne jest wykonanie projektu skrojonego na miarę Twoich potrzeb. Zarówno zaprojektowaniem, jak i montażem instalacji zajmują się na co dzień pracownicy przedsiębiorstwa Atra Group.

Projekt instalacji sanitarnej z firmą Atra Group

Chcesz, aby w obiekcie, który ma powstać, pojawiła się sprawna, zgodna z prawem instalacja sanitarna? W takim razie potrzebujesz konkretnego projektu, który zostanie przygotowany przez specjalistów. Tylko wtedy możesz liczyć na skuteczne działanie całego systemu, a także na brak ewentualnych komplikacji prawnych czy też praktycznych w trakcie użytkowania instalacji. Poprawnie zaprojektowany wysokiej jakości system łączący wszelką armaturę w domu spełni Twoje oczekiwania i będzie służył przez wiele lat, jeśli postawisz na usługi przedsiębiorstwa Atra Group. To tam czekają specjaliści, którzy chętnie podejmą się tego zadania. To zakład istniejący na rynku już wiele lat, prowadzony jest przez Arkadiusza Mazurka, który z techniką grzewczą, instalacjami wod-kan ma do czynienia od długiego czasu. 

Jak powiedział jeden z pracowników firmy Atra Group,

w naszym zakładzie stawiamy na precyzję. Wykwalifikowana kadra pozna każdy szczegół rozmieszczenia pomieszczeń i urządzeń w obiekcie, aby przygotować projekt, który spełni najśmielsze oczekiwania klientów. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Rury drenażowe w instalacji sanitarnej

W budownictwie stosuje się kilka rodzajów rur drenażowych, jest to przede wszystkim rura glebowa odprowadzająca ścieki czy też brudną wodę z budynku. Przy montażu instalacji sanitarnej korzysta się z rur ściekowych, pozwalają usunąć z toalet, zlewów czy pryszniców wszelkie nieczystości. Rury odprowadzające z kolei mają za zadanie odprowadzić nieprzyjemne zapachy, a deszczowe, które znajdują się na dachu lub otwartej przestrzeni, gromadzą lub odprowadzają wodę deszczową.