Często wybieramy meble i akcesoria, sugerując się jedynie własnym upodobaniem. W efekcie nasze wnętrza nie prezentują się najlepiej, a budżet okazuje się nieprawidłowo oszacowany. Samodzielny plan wykończenia wnętrza lub przeprowadzenia remontu jest oczywiście możliwy do realizacji, lecz bywa także problematyczny. Dlatego świetnym pomysłem będzie współpraca z Biurem Projektowania Wnętrz Jaminska.Pl, które na co dzień sprawia, że mieszkania są dobrze zaaranżowane i funkcjonalne. Możemy również liczyć na oszczędność czasu i nerwów.

Indywidualne podejście i funkcjonalność

Projektantka wnętrz rozpoczyna swoją pracę od wywiadu z klientem. Istotny jest gust danej osoby, ulubiony styl i kolory, oczekiwania, posiadanie rodziny, czy przyszłościowe plany. Rodzina z małymi dziećmi lub młode małżeństwa potrzebują innej aranżacji, niż singiel, który nie planuje zakładania rodziny. W Biurze Projektowania Wnętrz Jaminska.Pl każdy szczegół projektów jest dopracowany. Po wstępnych ustaleniach z klientem, tworzone jest pomiarowanie pomieszczeń. Następnie zostaje przygotowany ostateczny projekt wraz z wizualizacją 3D, a także dokumentacją techniczną dla ekipy remontowo-budowlanej. Możemy tu również liczyć na osobisty nadzór autorski przy realizacji prac remontowo-wykończeniowych.

Funkcjonalność mieszkania to podstawa. Estetyka jest oczywiście ważna, ale jeszcze istotniejsze jest, aby każdy szczegół miał swoje konkretne, korzystne dla mieszkańców miejsce. Kiedy aranżacja wnętrza jest przygotowywana przez doświadczonego projektanta, możemy liczyć na odpowiednie doświetlenie, funkcjonalny rozkład sprzętów w kuchni oraz wszystkich mebli. Zadaniem profesjonalistki jest również rozmieszczenie na właściwej wysokości gniazdek i włączników światła. 

Oszczędność czasu, wygoda i spokój

Projektantka wnętrz ma dobrą znajomość rynku artykułów wnętrzarskich. Dobrze wie do jakich sklepów pójść z klientem, który chciałby uczestniczyć w wyborze mebli lub akcesoriów. Istnieje także możliwość całkowitego zlecenia architektowi zaplanowania wnętrza, razem ze wszystkimi jego konkretnymi elementami. Tym samym, nie będzie trzeba tracić czasu na decyzje.

Kiedy sami zajmujemy się rozplanowaniem wnętrza, musimy niestety wykonać wiele telefonów i napisać mnóstwo maili do różnych firm, fachowców. Natomiast projektant zajmie się wszystkim od A do Z – zwraca uwagę na logistykę zamówień, doskonale wie, ile czasu powinno się czekać na wszystkie elementy wyposażenia domu, więc efektywnie rozplanowuje proces wykonania zamówienia

Gdzie znajdziemy dobrą architektkę wnętrz? Z pewnością jest nią Maja Jamińska prowadząca Biuro Projektowania Wnętrz Jaminska.Pl, z siedzibą w Toruniu. Możemy tutaj liczyć na dopracowane projekty architektoniczne, oparte na indywidualnej relacji z klientem oraz psychologii wnętrz.