Od kilkunastu lat w twoim mieszkaniu nic się nie zmieniło i cały czas jest ten sam kolor ścian i paneli? Chciałbyś coś urozmaicić w swoich czterech ścianach, ale ciągle odwlekasz termin remontu? Wiosna to idealny moment na odświeżenie swojego domu i wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań. Firma Bors-Bud jest w stanie między innymi wykonać gipsowanie, tapetowanie czy kładzenie płytek w łazience i kuchni.

Odświeżenie mieszkania na wiosnę

Budząca się do życia pora roku jest idealna na zmiany w mieszkaniu. Jeśli planujesz przeprowadzić duży remont, który będzie się wiązał między innymi z wymianą podłogi i malowaniem ścian, to jest to dobry na to moment. Przy świeżym powietrzu zapach farby szybko się ulotni, a twoje pomysły są na pewno bardziej odważne niż na jesień czy zimę.

Żeby zauważyć zmiany w domu, warto rozważyć nowe kolory czy wzory na podłodze i ścianach. Jeśli jesteś fanem tapet, można tym razem zdecydować się na coś bardziej nowoczesnego. Motywy roślin czy natury wracają do mody. Jasne wnętrza optycznie powiększają całą przestrzeń. Jest to dobre zagranie w momencie, kiedy masz mały metraż, a chciałbyś poczuć się jakby był większy.

Jeśli natomiast do tej pory żyłeś cały czas w jednym, dużym pomieszczeniu, firma Bors-Bud może wykonać również ścianki działowe, które stawia się w szybkim tempie i mogą podzielić jeden pokój na kilka mniejszych.

Nasi klienci decydują się na taką instalację, jeśli planują zagospodarować na przykład strefę do odpoczynku czy rozrywki dla swoich maluchów

– mówi specjalista.

Jakie mogą być zalety remontu?

Duża część osób regularnie decyduje się na zmiany w swoich mieszkaniach. Odświeża to ich przestrzeń i bardziej motywuje do działania. Zmiany dobrze wpływają na naszą wyobraźnię i samopoczucie. Jeśli od jakiegoś czasu nie czujesz się dobrze w swoim domu i nie lubisz do niego wracać po pracy, warto rozważyć mały lub większy remont i zobaczyć jak szybko twój nastrój może się zmienić na lepszy. Daj sobie szansę na piękniejsze pomieszczenie tej wiosny!