Szykujesz się do nowego etapu w swoim życiu i zmieniasz swoje miejsce zamieszkania? Nieważne, czy Twoje nowe lokum będzie po drugiej stronie Polski, czy w tym samym mieście, w przeprowadzce pomóc może Ci profesjonalna firma przeprowadzkowa Party Kids Andrzej Synak. Zadbają oni o Twój dobytek na każdym etapie tego procesu. Więcej na ten temat przeczytać możesz poniżej!

Rodzaje sprzętów do przeprowadzek

Nie warto narażać się na kontuzje i zniszczenie swoich cennych sprzętów lub mebli. Bardziej opłaca się skorzystać z profesjonalnej firmy przeprowadzkowej takiej jak Party Kids Andrzej Synak. Dysponują oni całym zakresem sprzętów, które nie tylko ułatwiają przeprowadzkę, ale też zwiększają bezpieczeństwo towarów i pomagają w ich segregacji. Jest to na przykład schodołaz towarowy, który w asyście pracowników pozwala na łatwe i bezpieczne zniesienie ciężkich elementów wyposażenia mieszkania nawet z najwyższych pięter bloku. Pracownicy dysponują swoją folią bąbelkową, taśmami pakowymi, a także flamastrami, workami i kartonami. W ich zabezpieczeniu podczas znoszenia do pojazdu, a także w samym pojeździe, pomagają solidne pasy transportowe z napinaczami, którymi mocować można towary o ciężarach rzędów od 0,7 tony do nawet 10 ton. Sam samochód dostawczy marki Mercedes-Benz, którym dysponują pracownicy Party Kids Andrzej Synak, wyposażony jest w windę firmy Mammut Lift o udźwigu do nawet 750 kilogramów. Na samą pakę także zmieści się za jednym przejazdem dużo towarów. Jej wymiary to aż 4,2 metra długości i 2,2 metra szerokości, a wewnątrz zmieszczą się elementy o wysokości do około dwóch metrów.

Etapy przeprowadzki z profesjonalistami

Od czego więc zacząć przygotowania, jeśli zdecydujemy się już na skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej takiej jak Party Kids Andrzej Synak? Pierwszym etapem jest ustalenie dogodnych dla klienta terminów, a także miejsca, do którego się przeprowadza. Następnie z pomocą pracowników sporządza się pełną inwentaryzację, tak, żeby być w stu procentach pewnym, że podczas przeprowadzki nic nie ulegnie zgubieniu. Po sporządzeniu tego dokumentu pracownicy przyjeżdżają o ustalonej dacie na miejsce i pakują oraz składają wszelkie meble, sprzęty elektroniczne, książki i wiele więcej, zabezpieczają je folią bąbelkową, reklamówkami i umieszczają w kartonach, które następnie transportowane są do pojazdu dostawczego. Ostatnim etapem jest już dowiezienie towarów do nowego miejsca zamieszkania i rozładowanie we wskazane miejsce.