Nie ma nic piękniejszego niż odrestaurowane, pełne historii meble, które odzyskały swój dawny blask. Firma Dunajewscy Elżbieta i Paweł Pracownia Stolarsko-Tapicerska specjalizuje się w renowacji mebli, oferując swoim klientom szeroką gamę usług związanych z naprawą, konserwacją i produkcją stylowych mebli na zamówienie. Wyróżniają się oni dbałością o szczegóły oraz pasją do swojej pracy, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług. Dzięki temu, ich klienci mogą cieszyć się nie tylko pięknymi, ale także trwałymi i funkcjonalnymi meblami.

Naprawy i renowacja mebli antycznych

Dunajewscy Elżbieta i Paweł Pracownia Stolarsko-Tapicerska to prawdziwi eksperci w dziedzinie renowacji mebli antycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętnościom stolarskim i tapicerskim, potrafią przywrócić dawne piękno nawet najbardziej zniszczonym meblom. Renowacja mebli antycznych to nie tylko proces naprawy uszkodzeń, ale także ochrona przed dalszym niszczeniem i zabezpieczanie przed szkodnikami. Wszystko po to, aby cieszyć się pięknem tych wyjątkowych przedmiotów przez długie lata. Ponadto, firma stosuje nowoczesne techniki oraz materiały, które gwarantują trwałość i estetykę wykonania.

Produkcja na zamówienie mebli stylowych

Firma Dunajewscy Elżbieta i Paweł Pracownia Stolarsko-Tapicerska oferuje także produkcję na zamówienie mebli stylowych, takich jak kredensy, biblioteki, komody czy wertika. Wszystkie meble są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Klienci mają możliwość zamówienia replik mebli z różnych epok, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza zgodnego z indywidualnym gustem. Ponadto, firma oferuje doradztwo w zakresie doboru odpowiednich mebli oraz ich aranżacji we wnętrzu. Dzięki temu, klienci mogą być pewni, że ich wnętrza będą harmonijne i spójne stylistycznie.

Dodatkowe usługi

Dunajewscy Elżbieta i Paweł Pracownia Stolarsko-Tapicerska to także specjaliści w zakresie wymiany fornirów, powłok lakierniczych, woskowych czy politury. Dzięki temu meble odzyskują swój dawny blask i wyglądają jak nowe. Firma zajmuje się również naprawą i dorabianiem ubytków oraz wymianą okuć, co pozwala na zachowanie oryginalnego wyglądu mebli. Odrobaczanie to kolejna usługa oferowana przez firmę, dzięki której meble są zabezpieczone przed szkodnikami i mogą służyć przez kolejne lata. Wszystkie te działania mają na celu przedłużenie żywotności mebli oraz podkreślenie ich unikalnego charakteru.

Dunajewscy Elżbieta i Paweł Pracownia Stolarsko-Tapicerska to firma, która z pasją podchodzi do swojej pracy, oferując najwyższą jakość usług związanych z renowacją mebli. Dzięki ich umiejętnościom oraz dbałości o szczegóły, każdy mebel odzyskuje swój dawny blask i staje się prawdziwym dziełem sztuki. To sprawia, że współpraca z nimi przekłada się na satysfakcję klientów oraz piękno i trwałość ich wnętrz.