Wszystkie roboty drogowe, niezależnie od ich rodzaju czy przeznaczenia, powinny zostać wykonane z należytą precyzją i starannością. Stabilizacja podłoża, podbudowy z kruszyw łamanych i naturalnych, budowa torów, roboty ziemne, takie jak umocnienia i rekultywacje skarp – te oraz inne prace budowlane, profesjonalnie i terminowo wykonuje firma Teknobud z Duchnowa pod Warszawą.

Profesjonaliści w swoim zawodzie

Zarówno budowa dróg, jak i torów wymaga bardzo dobrej znajomości właściwości wszystkich elementów nawierzchni oraz parametrów technicznych poszczególnych materiałów, których należy użyć, a ponadto wyszkolonej kadry pracowniczej, składającej się między innymi z wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych operatorów. Niezbędny jest również rozbudowany park maszynowy, wyposażony w najnowsze technologie umożliwiające zoptymalizowanie procesu budowy. Wszystkimi tymi cechami może poszczycić się firma Teknobud. Długoletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza umożliwiają wykonanie takich zadań jak podłoża kolejowe, nasypy, odwodnienia oraz inne roboty okołotorowe z najwyższą starannością. W rezultacie wszystkie prace przebiegają sprawnie i fachowo, a wyremontowane lub zmodernizowane linie tramwajowe czy kolejowe pozostają w pełni sprawne przez długie lata.

Wynajem maszyn budowlanych

Bycie liderem na rynku wiąże się z odpowiedzialnością. Dlatego też kadra pracownicza, zatrudniona w firmie Teknobud jest nieustannie doszkalana, zaś zaplecze techniczne unowocześniane. Działania te umożliwiają sprawną i fachową realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. W razie potrzeby przedsiębiorstwo spieszy także z pomocą kolegom po fachu, oferując wynajem sprzętu budowlanego, takiego jak chociażby koparki dwudrogowe. Wszystkie, dostępne urządzenia są w pełni sprawne technicznie i gotowe do pracy, co dowodzi, że Teknobud to solidny i godny współpracy partner.

Nowoczesność w budowie

Elektrotechnika oraz elektro-komunikacja to obszary wzmożonych badań naukowców. Opracowany przez inżynierów systemy sterowania maszyn umożliwiają niezwykle precyzyjne i jednocześnie szybkie wyrównywanie dużych obszarów bez konieczności użycia dodatkowego sprzętu generującego koszty. Jednym z nowoczesnych rozwiązań jest system niwelacji 3D, który został zaprojektowany dla spychaczy oraz równiarek, takich jak te, które posiada i na co dzień wykorzystuje firma Teknobud. Umożliwia on realizację nawet tych projektów, które stanowią wyzwanie dla wykonawców. Dzięki systemowi niwelacji 3D możliwe jest sprawne budowanie niezwykle wytrzymałych dróg oraz linii kolejowych czy tramwajowych.