Masz awarię hydrauliczną w domu? Budujesz dom i potrzebujesz specjalisty, który wykona instalację wodno-kanalizacyjną albo ją przebuduje? Warto skorzystać z serwisu hydraulicznego oferowanego przez hydraulików z profesjonalnej firmy Usługi hydrauliczne - Hydraulik - Aquaterra Vadym Travkin. W poniższym artykule omówimy zakres usług, które hydraulik może wykonać zarówno dla klienta indywidualnego, jak i też dla przedsiębiorcy. Zapraszamy do czytania!

Pomoc hydraulika przy awariach

Pierwszą i prawdopodobnie najpopularniejszą częścią oferty hydraulicznej firmy Usługi hydrauliczne - Hydraulik - Aquaterra Vadym Travkin jest przede wszystkim pogotowie hydrauliczne. Pracownicy przyjeżdżają na miejsce zgłoszonej przez klienta awarii i zajmują się jej jak najszybszym usunięciem i przywróceniem funkcjonalność instalacji sanitarnych, czyli wykorzystujących przepływ wody oraz nieczystości. Kto i kiedy korzysta z takich usług?

Najczęściej z naszej usługi pogotowia hydraulicznego korzystają klienci w okresie grzewczym, kiedy awarii ulega więcej instalacji, a także w dniach wolnych od pracy, w szczególności w długie weekendy. Naszym zadaniem jest możliwie najszybsze dojechanie na miejsce awarii i wykonanie prac naprawczych, dlatego od razu po odebraniu przez dyspozytora telefonu wysyłamy dostępnego hydraulika na miejsce. Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też na przykład spółdzielnie mieszkaniowe. Usuwaliśmy dla nich w przeszłości takie awarie jak pęknięte rury lub awarie pionów kanalizacyjnych w większych budynkach

— powiedział nam pracownik firmy Usługi hydrauliczne - Hydraulik - Aquaterra Vadym Travkin.

Pomoc specjalisty z pogotowia hydraulicznego takiego jak to firmy Aquaterra z Krakowa może być często ostatnim etapem obrony, jaki nam pozostaje, przed wezwaniem pomocy pogotowia wodno-kanalizacyjnego przez wybranie numeru 994. Na numer ten powinniśmy dzwonić jedynie w sytuacjach naprawdę poważnych awarii sieci wodno-kanalizacyjnej. Obejmuje to szczególnie sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu.

Pomoc hydraulika na budowie

Hydraulicy z firmy Aquaterra z Krakowa świadczą także usługi hydrauliczne na budowach i podczas remontów. Zająć się mogą wykonaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także przebudować i zmodernizować istniejące instalacje. Montują również liczniki przepływu wody i nie tylko, a także dbają o szczelność i drożność rur doprowadzających do obiektów świeżą wodę i odprowadzających ścieki.