W branży remontowo-budowlanej znanych jest wiele marek producenckich farb. Z roku na rok coraz popularniejsze są jednak wyroby firmy SIGMA COATINGS, które ceniona są zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Farby staranie przygotowane w laboratoriach, a następnie testowane na różnych powierzchniach uzyskują w wielu rankingach najwyższe noty. To one pozwalają aranżować różne przestrzenie, a także meble i konstrukcje metalowe. SIGMA COATINGS słynie bowiem z uniwersalność oraz najwyższej z możliwej jakości!

Efektowne wykańczanie ścian

Jak w najtańszy i najprostszy sposób odmienić wygląd swojego mieszkania czy domu? Odpowiedź jest prosta: dobierając do salonów, sypialni, korytarzy czy kuchni nowe kolory ścian. Nanoszone powłoki powinny być przy tym gładkie, odporne na ścieranie i zmywanie, a także na zarysowanie. Inwestorzy zawsze szukają przy tym wyrobów, które pozwolą uzyskać efekt bez smug już po nałożeniu pierwszej warstwy. Piękno przy optymalizacji kosztów? Czy jest to dzisiaj możliwe… To właśnie gwarantują farby nowej generacji marki SIGMA COATINGS.

Szczególnie należy zwrócić uwagę na produkty z linii EXPERT SUPERMATT, które przygotowane zostały w innowacyjnej technologii SmoothLayer. Dzięki niej można zaaranżować matową farbą np. salon w minimalistycznym skandynawskim stylu, czy też elegancką sypialnię w intensywnych ciemnych lub pastelowych barwach. Ślady po wałku, blaknięcie oraz wnętrzarska nuda przy farbach SIGMA nie istnieją!

Renowacja i ochrona drewna

Oprócz wysokich jakościowo farb do wykańczania ścian marka SIGMA przygotowała dla swoich odbiorców również specjalne systemy lakiernicze. Przykładem jest SIGMAVAR, który pozwala zaimpregnować takie powierzchnie, jak drewniane podłogi. To one odzyskują z tymże preparatem swój oryginalny blask, intensywność barw, a także naturalizm. Zwiększona ochrona i estetyka to zaś połączenie ze sobą trzech typów chemii wnętrzarskiej. SIGMAVAR to lakier, podkład oraz emalia do elementów dekoracyjnych w jednym.

Jeśli planujesz zatem remont lub też jesteś profesjonalistą branży budowlano-remontowej, koniecznie zapoznaj się z marką SIGMA, z którą stworzysz designerskie aranżacje domów, mieszkań czy biur. W dobrych cenach i przy pełnym doradztwie technicznym kupisz odpowiednie produkty u dystrybutora DUET s.c. Farby Lakiery.

Nadaj metalowi nowej estetyki

Dzisiaj w budownictwie i sztukach remontowych dominuje naturalizm. Kamień, drewno, szkło oraz metal to najchętniej wykorzystywane surowce. Skupiając się na tym ostatnim należy wiedzieć, że obecnie nie tylko modne są pierwotne stalowe barwy. Metale można malować według własnego uznania oraz gusty. Zapewnić należy im również odpowiednio wysokie zabezpieczenie. Tu świetnie sprawdzą się preparaty specjalistyczne konserwujące i renowacyjne SIGMA z linii SIMETAL Idealne są one do balustrad, poręczy, bram metalowych, furtek, lamp, blaszanych parapetów, elementów małej architektury ogrodowej, a nawet dla dachów!

Marka SIGMA gwarantuje przy tym wodorozcieńczalne systemy antykorozyjne, które można używać dla konstrukcji aluminiowych, stalowych oraz ocynkowanych. Są one także świetne dla blach powlekanych metodą coli coatingu. U sprawdzonych dostawców pytaj również o preparaty 3w1, które stanowią podkład, międzywarstwę oraz warstwę nawierzchniową. Taka chemia idealna jest ro renowacji m.in. bram żeliwnych i kutych!