Zarówno silnik elektryczny, jak i ten mechaniczny w pewnym momencie swojego działania potrzebuje wykonania prac regeneracyjnych bądź generalnego remontu. Wiąże się to bezpośrednio z uszkodzeniem lub zużyciem poszczególnych jego podzespołów. Z tego powodu firma Rem-Pal Serwis prowadzona przez Krzysztofa Skowerę oferuje profesjonalne naprawy w obrębie pracy silnika jednego, jak i drugiego rodzaju.

Prace przywracające sprawność

Regeneracja silnika to usługa ratująca nie jedną osobę czy też zakład produkcyjny. Dlatego w takim przypadku stosowane są najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiające wykonanie prac remontowych. W związku z tym przedsiębiorstwo Rem-Pal Serwis prowadzone przez Krzysztofa Skowerę oferuje szereg czynności przywracających sprawność maszynom elektrycznym. Z tego powodu proponowane jest wykonanie przeglądu i konserwacji silnika, jego naprawy lub kapitalnego remontu. Dzięki czemu odzyskiwane jest prawidłowe funkcjonowanie takiego sprzętu. Dodatkowo świadczone są działania z zakresu naprawy stosunkowo często spotykanych na rynku pomp zatapialnych. Zazwyczaj w tym przypadku zmieniane są wysłużone uszczelki, łożyska czy oringi (w zależności od poziomu zużycia).

Działania naprawcze

Przeprowadzamy szereg czynności związanych z naprawą dość skomplikowanego elementu każdej maszyny, jakim jest silnik. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu mamy możliwość wykonywania jego generalnego remontu lub ewentualnej wymiany zniszczonej części

– mówi jeden z pracowników przedsiębiorstwa Rem-Pal Serwis. Duża wiedza firmy oraz właściwe oprzyrządowanie pozwalają przywrócić prawidłową wydajność praktycznie każdemu silnikowi, którego praca uzależniona jest np. działalnością produkcyjną. W obrębie tego elementu wykonywane są prace takie jak: weryfikacja podzespołów, regeneracja szczotkotrzymaczy, próby napięciowe czy malowanie z zewnątrz. Z tego powodu oferowane usługi cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza u właścicieli silników elektrycznych.