Remont łazienki jest tylko pozornie prostym przedsięwzięciem. Aby mieć stuprocentową pewność, że prace przebiegną zgodnie z pierwotnym planem, warto skorzystać z oferty specjalistów. Do podmiotów godnych polecenia zaliczamy bez dwóch zdań firmę Ark-Design. Od początku swego istnienia stawia ona za priorytet satysfakcję interesantów, zapewniając terminową realizację zleceń po korzystnej cenie.

Remont łazienki pod okiem fachowców

Chcesz wydzielić strefy w łazience poprzez płyty gipsowo-kartonowe? Masz w planach montaż podwieszanego sufitu? A może szukasz ekipy, która skuje stare płytki i zastąpi je bardziej atrakcyjnym materiałem? Jeśli mieszkasz w Drużbicach oraz okolicznych miejscowościach, to powinieneś zapoznać się bliżej z działalnością firmy Ark-Design. Podmiot prowadzony przez Arkadiusza Gierasa to gwarancja usług remontowo-wykończeniowych na wysokim poziomie. Bogate doświadczenie w branży, indywidualne podejście do zleceń, atrakcyjne ceny robocizny-wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwo cieszy się dużym uznaniem wśród inwestorów. Jak podkreśla jego przedstawiciel:

Nie ulega wątpliwości, że łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Powinna ona charakteryzować się nie tylko eleganckim wyglądem, ale też wysoką funkcjonalnością. Wszystkie te cechy można osiągnąć poprzez przemyślane prace remontowe. Dysponując wiedzą, a także rozbudowanym zapleczem narzędziowo-sprzętowym, poradzimy sobie z każdą wizją inwestora, kładąc szczególny nacisk na detale.  Dzięki doskonałej organizacji robót zawsze przestrzegamy ustalonych wcześniej terminów, zatem nie narażamy klientów na nerwy związane z wielodniowymi opóźnieniami. W razie potrzeby służymy interesantom profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru artykułów wykończeniowych, a ponadto obliczymy ilość materiałów niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia.

Szeroki zakres usług remontowych

Firma Ark-Design, wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, przygotowała kompleksową ofertę w zakresie remontu łazienki. Wykwalifikowana ekipa, która nieustannie podnosi swe umiejętności, wyrówna powierzchnię ścian czy podłogi, zaś w rejonach narażonych na oddziaływanie wody zadba o wykonanie hydroizolacji przeciwwilgociowej. Podmiot zajmie się też tynkowaniem pomieszczeń, układaniem płytek ceramicznych bądź tzw. białym montażem, polegającym na osadzeniu i podłączeniu armatury łazienkowej. Firmie można również zlecić wykonanie systemu suchej zabudowy z użyciem impregnowanych płyt gipsowo-kartonowych. Doskonale nadają się one do tworzenia ścianek działowych, które wydzielą w pomieszczeniu poszczególne strefy. Płyty g-k w połączeniu z aluminiowym stelażem stanowią podstawę zyskujących coraz większą popularnością sufitów podwieszanych. Tego typu konstrukcje pozytywnie wpływają na optykę łazienki, zakrywają przewody, a także pozwalają stworzyć efektowny układ oświetleniowy.