Hale przemysłowe i produkcyjne to pomieszczenia, które narażone są na zwiększoną eksploatację, znaczne obciążenia spowodowane wykorzystywaniem maszyn przemysłowych, działanie różnych czynników mechanicznych i chemicznych. Przedsiębiorstwo Hauptmann Sp. z o.o.oferuje posadzki, które w takim miejscach sprawdzą się idealnie ze względu na swoją trwałość, wytrzymałość i odporność. Sprawdź, co jeszcze przygotowali w ofercie specjaliści.

Trwałe posadzki żywiczne do hal i magazynów

Wbrew pozorom przestrzenie przemysłowe, hale magazynowe i produkcyjne to miejsca, które wymagają wykorzystania specjalnych materiałów wykończeniowych. Przestrzenie te remontowane są w dużych odstępach czasu, wszelkie zmiany często wymagają zamknięcia lub przeniesienia na jakiś czas produkcji, a to niełatwe i kosztowne zadanie. Przedsiębiorstwo Hauptmann Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada m.in. żywiczne posadzki — trwałe i odporne rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w przestrzeniach produkcyjnych. W zakres usług i produktów firmy wchodzą takie działania, jak:

  • posadzki żywiczne,

  • posadzki dekoracyjne,

  • mikrocement na podłogę,

  • mikrocement na ściany,

  • posadzki dla branży spożywczej i przemysłu,

  • lastryko,

  • posadzki do restauracji i barów.

Dopasowujemy rodzaj podłoża, posadzek czy pokryć ściennych do specyfiki danego miejsca. Zwracamy uwagę na to, jakich rozwiązań poszukują klienci i jaki rodzaj usług świadczą, na co narażone są ich wnętrza, dbamy o to, aby dane powierzchnie były łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu

podkreślają przedstawiciele firmy.

Ekologiczne rozwiązania w procesach budowlanych

Specjaliści dbają nie tylko o to, aby posadzki były odporne na zniszczenia czy działanie czynników chemicznych i mechanicznych, ale również troszczą się o jakość środowiska naturalnego, a tym samym wpływ działalności swojej firmy na jego kondycję. Firma opanowała procesy, które umożliwiają oferowanie klientom nietoksycznych posadzek, przyjaznych zarówno dla środowiska, jak i klientów oraz użytkowników danych powierzchni.