Palety to zwykle drewniane konstrukcje, które znacząco ułatwiają transport różnego rodzaju dóbr. W zależności od rodzaju ładunku i miejsca docelowego, muszą one posiadać różne właściwości i spełniać określone standardy. Firma Jacob Skup, Sprzedaż i Naprawa Palet, z siedzibą w Radzyminie, zajmuje się hurtową sprzedażą palet wszystkich rodzajów. Asortyment przedsiębiorstwa spełni oczekiwania każdego klienta. Sprawdźmy zatem jego ofertę!

Palety euro, fumigowane i nie tylko

Fumigacja palet polega na obróbce termicznej, która ma na celu usunięcie z drewna wszystkich szkodników, które mogłyby wraz z transportem rozprzestrzeniać się poza granice kraju, mając negatywny wpływ na inne ekosystemy. Fumigacja jest w stanie dokładnie oczyścić drewniane konstrukcje, jednocześnie nie wpływając na trwałość materiału. Przedstawiciel firmy dodaje:

Palety fumigowane spełniają określone standardy i oznaczone są specjalnym symbolem. Tego typu konstrukcje są niezbędne do transportu międzynarodowego, dlatego cieszą się dużą popularnością i oczywiście znajdują się w naszej ofercie.

Oprócz palet fumigowanych, spełniających wymogi fitosanitarne, przedsiębiorstwo Jacob Skup, Sprzedaż i Naprawa Palet, sprzedaje także najwyższej jakości europalety w różnych wymiarach. Ten rodzaj konstrukcji oznaczony jest symbolami EPAL oraz EUR. Palety te spełniają surowe standardy produkcji narzucone przez Europejskie Stowarzyszenie Palet (EPAL) oraz Międzynarodowy Związek Kolei (UIC), dlatego każdy egzemplarz charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałością.

Czy firma oferuje także inne rodzaje palet?

Oferta przedsiębiorstwa Jacob Skup, Sprzedaż i Naprawa Palet, jest bardzo szeroka. Asortyment firmy zawiera skrzyniopalety, umożliwiające pełną ochronę przewożonych produktów, a także tańsze, bezzwrotne palety jednorazowe, które wykorzystywane są zwykle w bardzo dalekich transportach. Przedsiębiorstwo posiada również palety chemiczne, m.in. w wariantach CP1, CP2 i CP3 oraz konstrukcje przemysłowe, których sposób produkcji nie spełnia rygorystycznych wymogów EPAL. Palety te dostępne są w różnych wymiarach, nie posiadają one oznaczeń charakterystycznych dla europalet oraz cechują się niższą ceną. 

Dodatkowo firma Jacob Skup, Sprzedaż i Naprawa Palet, posiada w swojej ofercie palety typu angielskiego oraz konstrukcje o niestandardowych wymiarach. Działalność przedsiębiorstwa opiera się także o skup i naprawę uszkodzonych palet. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i oferuje transport zamówienia do miejsca wyznaczonego przez klienta. Działa ona na rynku od 2002 roku, dlatego posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie, które jest gwarancją udanej współpracy i świadczenia usług na najwyższym poziomie.